Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyát válassz...

Milyen kistestű kutyát válasszak társasházba, gyerek mellé?

Figyelt kérdés
Kislányommal,társasházban lakunk és szeretnénk egy kis termetű kutyát.De inkább házőrző jelleggel.
2011. júl. 19. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
bullterrier standard vagy miniatűr :)
2011. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 skarma ***** válasza:
a házőrző jellegű kutyáknak több mozgás kell, ezzel tisztában vagytok? Sokkal több és hosszabb séta kell nekik és ugatósabbak is természetesen.
2011. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mekkora a kislány? Én egy máltait ajánlanék, őrizni nem jó, de jelzőkutyának igen.

Esetleg foxi.

2011. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nézzetek szét menhelyeken. A keverék kutyák sokszor kitűnő házőrzők. A menhelyekről kihozott kutyák pedig kimondhatatlanul hálásak.


[link]

2011. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont.

Viszont a menhelyes kutyusnál az első időben fokozottan kel vigyázni a higiéniára (kislánnyal kézmosás stb.!) Mert sajnos előfordul, hogy betegen adják ki. Nem rosszindulatból, egyszerűen nem derül ki bent, hogy valami lappang a kicsiben.

2011. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mit értesz házörző jelleg alatt? Minden kistestű kutya jelez, ha zörögnek, de betörőt fogni méretükből adódóan nem tudnak.
2011. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csivava? kiskutyák mérgesek:)
2011. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

házőrzőt lakásba? hányszor vinnétek naponta sétálni?... nekem rossz előérzetem van.

a kistestű kutya ugyanúgy bekattan a bezártságtól, mint egy nagy... ja, és a kistestűek sokkal ugatósabbak.

2011. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugyan már, napi 3-4 sétával számtalan kisebb kutya remekül megvan lakásban.
2011. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Van egy kis udvar is,naponta öt alkalommal tudjuk sétálni vinni.Nekem nem számít ha nem fajtiszta csak jó jelző legyen.Volt már több kutyám is dobermanok és dalmaták így tudom mire vállalkozom.
2011. júl. 19. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!