Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok nekem a Huskyról?

Írnátok nekem a Huskyról?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd egyet. Huskym még nem volt és arra lennék kíváncsi, hogy bent is lehet tartani? Nem panelban lakom, hanem nagy kertes házban. Naponta többször sokat kint lenne, rengeteget foglalkoznék vele. Pár dolgot tudnátok a szokásairól, viselkedéséről írni?
2010. febr. 27. 18:22
 1/9 Akiteki ***** válasza:
58%

Nekem most speciel 5 fekszik a lábamnál.

Nem mennek ki, mert az esőt nem szeretik. A havat imádják, de az eső nem fekszik nekik.

Mire vagy kíváncsi? Kérdezz, válaszolok.

Ne várd, hogy magamtól írjam, mert holnapután sem lesz vége. :))

2010. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

A husky inkább kintre való. Elég makacs, viszonylag nehezen lehet engedelmességre nevelni. Nagyon sok sétára van szüksége.

Az interneten egyébként rengeteg cikket találhatsz a fajtáról.

2010. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szomszédom magányosan él és ilyen fajtáju kutyusa van. A szomszédasszonyommal alszik éjjel fent az emeleten. Kis makacs, öntörvényű kutya, nehezen barátkozik, de engem megszokott és szeret. Nem egy hízelgős fajtának látom, de nagyon ragaszkodó. Imád a kertben a sárban futkározni, és egyáltalán nem szófogadó. Van hogy be van zárva egész napra, mert a szomszéd dolgozik. Nagyon szeret ugatni, főleg a macskákat, postást, de van úgy hogy a semmit ugatja.Szeretem ezt a kis roszcsontot, pedig nem az én kutyám.
2010. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Akiteki ***** válasza:

Első vagyok: Látod, ez van az ilyen kérdésekkel: a szomszéd néninek van egy neveletlen kutyája, és ezt írja meg.

Gondolom nem arra vagy kíváncsi, milyen egy elrontott husky:)

2010. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Akiteki ***** válasza:

Kedves 18.47

Ki kell ábrándítsalak: a husky nem ugat. (Mint ahogy a hülye OTP reklámban is van) Azon kívül túlzottan barátságos bárkivel, aki két lábon jár.

Lehet, hogy a szomszédasszonynak csak mondták, hogy husky, mert ez nekem igen gyanús.

2010. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem az a szomszéd néni túl engedékeny volt a kutyájával. :)
2010. febr. 28. 10:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Hello!

Itt 1 link olvasd el :)

[link]


És ha szeretbnél ilyne kutyát itt 1 kennel is, nagyon jó kutyusok jönnek onnan :)

[link]

2010. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az én huskym is nagyon barátságos volt sőt, és hát igen ugatás...azzal szegény bajba volt csak nyávogni:-) tudott pedig próbálkozott, a másik kutyum mellett aki keverék és viszont tud ugatni.
2010. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Kedves Missybaba: áruld már el nekem, milyen nagyonjó kutyusokat láttál jönni az említett kennelből?

1 alom volt, az is minek.

2010. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!