Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adtok enni a westie-teknek?

Mit adtok enni a westie-teknek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
táp + házi koszt :)
2010. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kutyakaját
2010. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bővebben? milyen táp, milyen "kutyakaja"?
2010. febr. 27. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

szia

nekem van egy 4 éves kan westiem

olyan formában van mint egy kis gyerek.

az enyém tápot és húst eszik. SEMMI HÁZIKOSZT!!!!


hiogy miert nem jo:

füszert tartalmazhat ami a kutyának árt az egézségére


nagyon sós étel, nagyon cukros étel.... hasmenést okozhat


hát sorolhatnám tovább....


hát én Eukanuba, Acana, és Hill´s-et.

Ez teljes értékü kutyatáp mind.


Hát a húst a tescoban nagyon olcsón beszerzheted. Akár 120 Ft-ért is kapsz 8 drb csibenyakat. Akármilyen húst ehet a kutyád de inkább üzletit vegyél mert az olyan marha amit állatorvos nem ellenőrzött és neked kínálnak hogy házi disznó vagy marha...-ölés akkor nagy az esélye hogy férgek vannak benne . Ugyhogy vehetsz olyant is de akkor főzd ki a kutyádnak. Énis azt teszem. Csibeszárnyak,csibeszivek,csibenyaka,disznónyelv.... ez mind tiszta hús ami megfelelő sa kutyád számára. Ha tescoban vagy akkrhol veszed ott elotte nem kell kifoznod a hust mert azt állatorvos által leellenorzott baromfikat és állatokat vágnak le.

Hogy miért jo a hus? :

-egézséges

-eltelik vele a kutya

-nem kell belegyömöszölni hogy egyed már meg mert ....

-tisztítsa vele a fogait

-nem kell használnod krémet a szőrére hogy szebb legyen (emígyis az terheli a veséjét a betakorotén meg az nélkuli vitamin) mert a fényessé teszi a szőrét

...


de persze tápot is kap keverve.

hát meg tojást is kap.

de ugy hogy:

a fehérjét és a sárgáját kulon veszed mert ha megeszi a sárgáját az rendben van egézséges....

de ha a sárgájára megeszi még a fehérjét is akkor a sárgájában lévo vitaminokat megsemisítti a fehérjében lévő "anyag" ...


na xal táp ,tojás,hús

és ez mind olcsóba jön nekem. a húst bróbáld ki ...

2010. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bróbáld ki/ * próbáld ki
2010. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most csak Orijennel próbálkozunk allergia miatt, bizonyos ideig nem kaphat mást.

De köszönöm a tanácsokat.

Várom még a válaszokat:)

2010. márc. 1. 10:28
 7/12 anonim ***** válasza:

"tisztitsa vele a fogait" ... nem inkabb tisztitja?

Ha mar magyarok vagyunk...

2010. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Az elozo vagyok.

Szerintem a szaraztap a legjobb, valami megbizhatobb markabol, ami speckosan westiknek szol.

A szaraztap tisztan tartja a fogakat, ezaltal nem kepzodik rajtuk olyan gyorsan lepedek, ami inygyulladashoz es fogveszteshez vezet, az allatorvos pedig draga penzert szabaditja meg a lepedektol, ami egyebkent elkerulheto, ha nem konzervvel etetik a kutyat.

A hazikosztban es a konzerves kajakban nincs meg minden tapanyag, amire a kutyanak szuksege van, ellenben a szaraztapban igen.

Egesz eleten at adhato, mint mar egy elozo kerdesben tisztaztak, a kutyanak semmi hatranya nem szarmazik belole, ha ugyanazt kapja, nincs szuksege valtozatossagra. Nem ember ugyanis.

Nekem ezek az erveim a szaraztap mellett.

Udv!

2010. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszi a választ, de magát a tápot Te sem nevezted meg.

2010. márc. 1. 11:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Énvok az aki a húst ajánlota...

és még annyit hogy Royal Canint sSOSEEEEEEEEEEEEEEEE VEGYEL!!!!!!!!!!!!!!!!!


MERT abban a tápban vegyi anyagok vannak amik a kutyad vesejet terhelik meg minden egezsegtelen. Altalaban kiállítás előtt szokták adni nekik hogy szép legye na szőre meg mi...


Nem értem miért adnak ki vegyi anyagokat tartalmazó kaját a boltokba... Xánalmas népek

2010. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!