Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám vemhes ma 60 napos...

Kutyám vemhes ma 60 napos reggelota ugy tesz mindha pisilna de nem látok vizeletet ez az ellésnek a jele?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 16:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Annak a jele,hogy ideje kihívni a dokit.
2015. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
minek hivjak orvost ???
2015. jún. 9. 17:00
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Nyami, ez fincsi lesz nemsokára. Hozom a popcorn-t. :))
2015. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha már ilyen felelőtlen voltál, utánajárhattál volna a dolgoknak. Simán elakadhatott benne egy kölyök, vagy elpusztulhattak az anyában, így nem fogja tudni megszülni, és az anyaállat is elpusztul. Egyébként is, kell a kölyköknek oltás, chip, féregtelenítés. Vagy mit akarsz a kölykökkel csinálni? hívj állatorvost, mielőtt nagy baj lesz!
2015. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Pont azért kell orvos, mert ha magától meg is tud szülni, meg kell nézni, nem akadt-e el benne egy kölyök, és hogy mindegyikkel minden rendben van-e. Az a baj, h sokan nem így gondolják, és a kutya sokaknak csak egy tárgy.
2015. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
Ki beszélt itt arról hogy nem tud megfialni??Észhez kellene térni,mielőtt irod az ökörséget!
2015. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Felhivtam az álatorvosunkat és közölte velem,hogy semmi gond ez egy normális folyamat estére várható az ellés! de hol írna arrol hogy a kutyának pisilési ingere van és szaladj az orvoshoz ??? én mindent elolvastam de nem találtam!
2015. jún. 9. 17:46
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

"reggelota ugy tesz mindha pisilna de nem látok vizeletet"


Magyarán szólva erőlködik, kínlódik, de nincs eredmény, ergo lehet hogy baj van, elakadt benne egy kölyök vagy akármi...


De áh ugyan, minek ide állatorvos, max beledöglik a szuka, aztán majd lesz új kutya a Bözsi nénitől ottan a szomszédból, ugye? Gondolom nálatok így megy a dolog. Csak azzal azért legyél tisztában, hogy ez állatkínzás.

2015. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Mivel szemmel láthatóan nulla tudással szaporítasz,azt sem fogod észrevenni,ha baj van.Ezért kell orvos,nem azért,mert pisil a kutya.
2015. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Az én két,szerinted láncon tartott bullterrierem épp itt horpaszt az ágyunkon,teli hassal.
2015. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!