Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya hűtésnek ez jó?

Kutya hűtésnek ez jó?

Figyelt kérdés
Szegény még alvásból is arra ébred h lihegnie kell, hiába van nyitva az ablak még ígyis 30 fok van bent, csinálhatom azt h bevizezek egy pólót, és arra teszem a kutyát? Szeretnek ilyenen aludni?

2015. jún. 10. 23:23
 1/9 HUN_Sector ***** válasza:
42%

Az én blökim konkrétan utálja ha vizes lesz, betegesen fél az esőtől, a fürdetéstől.

Kutyafüggő.


Szerintem ha nagy a bundája, inkább vidd el lenyírattatni. Az nagyon sokat jelenthet a hőérzete szempontjából.

2015. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha vizes, azért könnyen meg is fázhat.
2015. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs hűvös kő a lakásban, akkor próbáld meg a vizes ruhát a földre. Aztán kiderül, érdekli-e?

Egyébként a kutya liheg. Ez nem újdonság. Azzal hűti magát. Éppen le is zuhanyozhatod hűsítés képen.

2015. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én megnyírtam az enyémet ollóval tegnap mert ő is lihegett. Azóta nem liheg. Igaz kicsit hülyén néz most ki, de nem baj.
2015. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csináld, annyi ösztöne meg lesz neki, hogy vagy azt választja vagy nem.
2015. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hja, meg megy egy ventillátor a szobában és a két kutya úgy fekszik a földön, hogy mindkettő fújatja magát. Tetszik nekik.
2015. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Azóta nem liheg. Igaz kicsit hülyén néz most ki, de nem baj."


Megszaladt az olló? :D

2015. jún. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4: Dobj fel egy képet a kutyusról :)
2015. jún. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A bullmacimnál az jött be, hogy engedtem langyos vizet a kádba, kb. 10 centit és beleparancsoltam, lefektettem, mert utál fürdeni.

Olyan elégedett fejet még nem láttam, mint amikor rájött, hogy ez milyen jó.

Úgy kellett kivakarnom a kádból. :)

2015. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!