Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Legyen egészséges közepes vagy nagytestű,ne legyen rövid óra,legyen jó házőrző, lehessen vele túrázni,kijöjjön a haszonállataimmal (tyúkok libák kacsák)szerese a macskákat.Könnyen kezelhető legyen az az ne legyen önfejű.

#Kutya.menhely #kutyafajták sport
2015. jún. 11. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyedre, és nem fajtára jellemző tulajdonságokat vársz el nagyrészt. Nézz körül menhelyeken, olyanon ahol ismerik a kutyákat, és tudnak ajánlani megfelelőt.
2015. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te mit tudsz nyújtani a kutyának? Mert az egy dolog h vannak elvárásaid de a kutya nem egy tárgy, hanem élőlény, foglalkozni és sétálni kell vele!
2015. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mudi vagy puli. Nézz körül a fajtamentésüknél is.
2015. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amit én tudok nyújtani nagy kertes házam van. Rendszeresen járok túrázni barátokkal,ők is kutyával jönnek ezért gondoltam jó lenne nekem is egy blöki. Etetésében minőségi tápra gondoltam pl: Royal canin, acane, hétköznapokon jó nagy sétákra a falum körül. Nem szeretnék kis testű kutyát ezért a puli méretű kutyusok nem nekem valók.Régen Német juhászaim voltak de miután az utolsót is el kellett altatni diszplázia miatt nem vettem helyette másikat.Kíváncsiságból írtam ide hogy tippeket kapjak. Nem menhelyi kölyköt szeretnék ,hanem törzskönyves kutyust fajtisztát.
2015. jún. 11. 15:20
 5/15 anonim válasza:
68%
Egy golden retriever vagy egy springer spániel kitűnő lenne számodra. Teljes mértékben jellemző mindkettőre az elváelvárásaid. Nagy mozgásigényű mind a kettő. Egy kutya úgy viselkedik ahogy neveled.Vadászkutya, de ha úgy neveled hogy kijöjjön az ilyen állatokkal, nem lesz vele probléma. ;) :)
2015. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
És azzal tisztában vagy, hogy egy törzskönyves, FAJTATISZTA kutya átlagosan 100 ezer forintnál kezdődik?
2015. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
400000 ft + jutalékos fizetésem van nem jelent dongott az ára ;). Ki tudom fizetni ha erre gondolsz kedves 6-os ,és el is tudom tartani. A golden retriver menyire hajlamos örökletes betegségre?
2015. jún. 11. 16:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Svájci fehér juhász, viszont nem jó házőrző (ahogy a golden retriever és a springer se).
2015. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A golden meg a spániel nem őrzi a házat.

Egy mudi viszont valóban minden igényedet kielégítené.

2015. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az Ír szetterről mi a véleményetek vajon jó lenne nekem? jó házőrző lenne? Nagyon szép kutyus véletlen bedobta a Google.
2015. jún. 11. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!