Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kistestű kutyát...

Milyen fajta kistestű kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mamám születésnapjára szeretnénk kutyát venni ugyanis imádja az állatokat az a lényeg hogy KISTESTŰ kutya legyen.

2015. jún. 2. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit tud neki nyújtani? Az sajnos kevés, hogy szereti az állatokat, mert az ilyen szeretet miatt vannak tele a menhelyek. Ha nem tud vele megfelelően foglalkozni akkor a kutya szenvedni fog, szóval nem mindegy az életmód amit a mamád él és amit tud adni a kutyának.

Egyébként merész dolog élő állatot ajándékba adni. Mindentől függetlenül én nem javaslom előzetes konzultáció nélkül.

2015. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
A Yorkshine Terriereket ajánlom,van belőle az eredeti nagyság,az olyan 4-6 kilós,és van a mini ami 1-2 kilós általában,viszont ha nem vágod a szőrét elég sok időt kell fordítani a szőrének az ápolására. Ajánlom a bichonokat is,kis fehér göndör szőrűek,viszont valamivel nagyobbak mint a yorkie.
2015. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy állatot nem veszünk ajándékba.

Beszéljétek meg a mamával, hogy ő is szeretne-e kutyust, és ha igen, menjetek el közösen menhelyre, és ott tudtok neki tetsző, hozzá illő kistestű kutyust választani neki.


Előző hozzászólónak: mini yorki nincsen, a yorki egy méretben létezik. Amit mininek árulnak, azok beteg, méreten aluli, szaporított példányok, sokan nem érik meg a felnőttkort sem.

2015. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a mamáddal is, mert attól hogy valaki szereti az állatokat még nem biztos hogy tényleg akarna/tudna róla gondoskodni. Ha ő is szeretne kutyát szerintem a legjobb az lenne, ha együtt keresnétek meg a megfelelő fajtát. Én egyébként a cavalier king charles spánielt ajánlom, nagyon nyugodt, igazi kis bújós kutya, csendes, okos, imád a gazdival lenni, nem igényel sok mozgást, de nagyon szeret sétálni és a szabadban lenni.
2015. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
48%
Tacskót.Nagyon aranyosak,hűségesek.Biztos szeretni fogni a mamád :)
2015. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért sem lenne utolsó szempont vele is megbeszélné, mert attól még, hogy szereti az állatokat lehet, hogy neki mások az elképzelései a dologgal kapcsolatban. Egyrészt nem biztos, hogy akar kutyát tartani, másrészt nem biztos, hogy olyan fajtát szeretne amilyet te kitalálsz neki.

Én is imádom az állatokat és tervbe van véve, hogy nemsokára örökbe fogadunk egy kutyust, de személy szerint nem szívlelném ha valaki most ideállítana egy kutyával, hogy én vállaljak érte 15 évig felelősséget, mert úgyis szeretem az állatokat.... Ha már kutyát akarok azt hadd válasszam ki saját magam, kit akarok magam mellé még 15 évre, ne más döntse el helyettem.

2015. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!