Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Legyen egészséges közepes vagy nagytestű,ne legyen rövid óra,legyen jó házőrző, lehessen vele túrázni,kijöjjön a haszonállataimmal (tyúkok libák kacsák)szerese a macskákat.Könnyen kezelhető legyen az az ne legyen önfejű.

#Kutya.menhely #kutyafajták sport
2015. jún. 11. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
A vadászkutyák nem házőrzésre valók. Az ír szetter pedig nem kifejezetten egészséges fajta.
2015. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Voltam egy menhelyen, és találtam egy nagyon édes spániel keveréknek mondott kutyust nagyon megtetszett csakhogy van egy német juhász barátja állítólag együtt fogták be őket és a két kutya ragaszkodik egymáshoz.A német juhász fajtisztának látszik kb 6 éves lehet a spani meg olyan 3 éves.Azon gondolkodtam hogy anyagiakban nem okoz gondot számomra a két kutya tartása a menhelyen csak jelképes támogatást fogadnak el megígérték hogy nem adják oda másnak szerintetek jó ötlet elhozni mindkét kutyust?A spaniba nagyon belezúgtam.A Német juhász pedig gyönyörű vörös.Szerintetek jó ötlet kihozni két menhelyi kutyust?
2015. jún. 12. 20:19
 13/15 anonim ***** válasza:
Úgy érted fajtatisztának... Ha valóban nem okoz gondot két kutya ellátása, akkor hozd el mindkettőt!
2015. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj valahogy mindig elrontom ,igen úgy értem.
2015. jún. 13. 00:08
 15/15 A kérdező kommentje:
elhoztam a két menhelyi kutyust,nagyon édes hálás kutyusok,nem volt szívem szét választani őket.Így most két kutyus boldog gazdája vagyok.Össze szokott páros az biztos amíg az egyik alszik addig a másik figyel őrködik.Azóta nem volt lopás nálunk szóval jól döntöttem.
2015. júl. 20. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!