Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám, kiszáradhat,...

Eltűnt a kutyám, kiszáradhat, vagy feltalálja magát és keres vizet?

Figyelt kérdés

Kedden a viharban elszökött a kutyám, nem tudom, hogy hogyan, biztos helyen volt..azóta sincs meg, facebookon már csomóan látták, telefonáltam menhelyekre is..és bejártam mindent többször is, fél órája is voltam.

Tegnap délután barátnőm látta egy mezőnél, sajnos ilyen erdős-mezős a hely, azóta semmi hír róla, mire odaértem nem volt sem ott sem a környéken.Legalábbis nem találtam.Félek, ha tényleg nem az utcákban, hanem ezeken a fülledt, meleg helyeken van, szomjan fog halni vagy sosem találjuk meg..:( Szerintetek van benne ennyi ösztön, hogy keres vizet bármi áron is..?Menhelyi kutya volt 8 hónapig, most 4 éves németjuhász-husky keverék,fél a férfiaktól.

Ha gondoljátok:


[link]



2015. jún. 11. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Tegyel ki vizet, nem romlando etelt megy par, a te szagoddal atitatott rongyot azokra a helyekre, ahol lattak. Az egyiknel ott fog varni.
2015. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meglett végül, rettentő büdösen és lefogyva, de meglett, azóta pedig boldogabb, mint valaha, megerősödött és nekem is több eszem van már, elővigyázatos vagyok :)
2015. nov. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!