Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az allergia miatt kiszáradhat...

Az allergia miatt kiszáradhat a bőröm?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltam semmire se allergiás, csak úgy 2 hete hapcizok állandóan, meg csipás vagyok, váladékos a szemem, állandóan szomjas vagyok, be van dugulva az orrom, ilyesmik, jövőhéten fogok orvoshoz menni. Viszont eléggé megijedtem, mert anya is allergiás és azt mondta, hogy ha én is allergiás vagyok, akkor ez normális, hogy folyton szomjas vagyok, de már a bőröm is nagyon durván kezd kiszáradni, a kezemet mindig kenegetnem kell testápolóval, az alkaromat is és és a mellem között is teljesen ki van száradva a bőr o.o Pedig naponta megiszok vagy 2-3 l vizet...

Ez normális?


2014. szept. 6. 09:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!