Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem kellenek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kellenek már a fiúknak az ilyen lányok? Aki nem fel bepiszkolni a kezét, olvas, nem érdekli a divat, hogy mit vár tőlea társadalomnak nevezett ize, feltalalja magát, nem érdekli hogy hülyének nézik, amig azt teszi, amit szeretne.

Figyelt kérdés
Most valószínűleg csomoan jöttök majd a tipikus 'jaj dehogynem' c. dumaval, de ti hol vagytok a való életben? Miért nem látok egy ilyen srácot sem?
2015. ápr. 13. 20:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Megoldod! Előbb utóbb lesz olyan srác. :)
2015. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

A párom pont ilyen.

Ezért imádom.

2015. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Azért mert az hogy ide sokan "azt" írják, nem feltetlül jelenti azt hogy való életben te vagy akár ők neked bejőnnenek. Egyeseknek már mindegy ki hogy néz ki csak "ezt" "azt" megtegye nékik és kb Ennyi... Ja és nem szántam semmi sértőt rádnézve :)
2015. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
vagy a gyakoriról keresel vagy soha nem találsz sajnos ez már csak így megy.
2015. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Here i am.Nem birom a picsogós lányokat.Annyi hogy ne elgyen ápolatlan,elhanyagolt külsejű a lány.Egyépként a szobámban nem kerestél,itt vagyok.
2015. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Akiket érdekelnének az ilyen lányok, azok félénkebbek, nem mernek kezdeményezni. Te nem az a csaj vagy, akit egy hét után meg lehet fektetni, így a nagydumás srácok sem fognak próbálkoni.
2015. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Interferencia ***** válasza:
Budapest, Kökörcsin utca 83.
2015. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
lehet csak csúnya vagy.
2015. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

40 évesen találtunk egymásra.

2015. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, te ezt honnan veszed, de néha én is ilyen vagyok, régebben inkább, mégse volt bajom a kapcsolatokkal. 2 volt eddig, utóbbi mai napig él és egy kis bátorságot kellett csak hozzá vennem, mert a srác valamiért félt tőlem, aki azóta a barátom. :)
2015. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!