Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirke csöves csontja? Csak...

Csirke csöves csontja? Csak nyersen nem eheti a kutya, vagy megfőzve sem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Fozve semmi esetre sem eheti, olyankor torik szilankosan. Nyersen vegyesek a velemenyek, a BARFosok altalaban adjak, de ha a kutya habzsol, vagy ha volt mar vele rossz tapasztalat akkor nem. Ami biztos:sutve, fozve a veszelyesbb.
2015. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nyersen kell adni.
2015. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen kutyád van. Amelyik betömi, annak nem szabad adni, de pl. az enyém szép komótosan megrágcsálja, semmi baja 12 éve tőle.
2015. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg csak főzve nem szabad. De én nyersen sem merem, mert volt már kutyánk, aki ettől pusztult el, pedig nem is kis termetű kutya volt. Állítólag nem nagy az esélye ilyesminek, de én azóta fokozottan óvatos vagyok.
2015. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Én minden kutyámnak adtam maradék csirkecsontot, sütve főzve, nyersen ahogy akadt. Egyiknek se lett tőle baja. Ki van találva a kutya szervezete a csont megemésztésére ,hiszen ez is természetes tápláléka.
2015. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legbiztonságosabb ha a csöves csontokat elkerülöd. Ha ragaszkodsz a csirkéhez akkor simán mehet a mellcsont, farhát, nyak. Természetesen minden NYERSEN kivéve a disznó/vaddisznó alkatrészek.
2015. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre van kitalálva de NEM a főtt/sült verzióra! KIZÁRÓLAG nyersen add! Attól még hogy valaki szerencsés volt és nem okozott gondot a főtt/sült csont, lehet neked az első adag is komoly problémát okozna a kutyusnál!
2015. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!