Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha nem keresi a kölykét?

Normális ha nem keresi a kölykét?

Figyelt kérdés
Kutyamama nem keresi a kölykét, tegnap hoztuk tőle el a kiskutyát. Ilyenkor mi zajlódik le az anyában?
2015. jún. 12. 07:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Khm... tehát a kérdés még mindig él, legyetek szivesek arra válaszolni. Köszönöm!
2015. jún. 12. 12:03
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat az offolásért.


Nem vagyok naiv. De hidd el, hogy az agresszív válaszaid a legtöbb emberben inkább ellenállást váltanak ki és így semmi értelme az egésznek. Ahol valóban szaporítással kapcsolatos a kérdés, ott mond el nyugodtan a véleményedet, bár szerintem ott sem ez a stílus a célravezető, de egy normálisan feltett egyéb témájú kérdésnél túlzásnak (és károsnak) tartom a reakciódat. Néhány ember a normális válaszon valószínűleg elgondolkodik, de az olyan stílusún, mint a tiéd legfeljebb kiakad és dacos lesz tőle. Egyetértek a szándékoddal, csak az eszközzel nem.

2015. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat! Tehát a kérdésre a válasz. A kutyák ösztönből szaporodnak, az elsődleges cél a fajfenntartás. Onnantól kezdve, hogy a kölyök képes önállóan gondoskodni magáról, az anyja már nem foglalkozik vele, hiszen a fajfenntartást már biztosította. A kölyök már nem az ő "gyereke" csak egy másik kutya. Ezért van az is, hogy ivaros anyát és ivaros gyerekét nem szabad együtt tartani, mert párosodni fognak, hiszen bennük nem él a rokoni kapcsolat tudata.
2015. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Apukáméktól hoztuk a kutyát, és az anya pár hónap mulva ivartalanítva lesz. Volt még 2 alomtestvér, őket a nővéremék vittél el 2 hete. 11 hetes az én kutyim. Na most minden infó itt van, tomboljátok ki magatok nyugodtan, nem foglak lepontozni egyikőtöket sem.


Aztán ha valaki tud akkor érdemben is válaszoljon. Köszi :)

2015. jún. 12. 12:13
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 13 !
2015. jún. 12. 12:14
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

folytatom:(kicsit ma szétszórt vagyok)


az elválasztás után az anyakutya már a következő alomra készül fel. Eszik minél többet és pihen, hogy a következő tüzelésnél vemhesülhessen és folytathassa a fajfenntartást.

Ennyi zajlik le benne.

2015. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jún. 12. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!