Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya el tud a gazdi...

Anonymus.lány kérdése:

Egy kutya el tud a gazdi látványától, simogatásától élvezni?

Figyelt kérdés
Nem túl rég óta van egy kutyám, egy éves, és mivel én egész nap suliban vagyok, ezért amikor hazajövök, mindig nagyon örül nekem. Amíg a hasát simogatom, akkor látom hogy elkezd meredni a kukija. Ez normális?

2015. jún. 12. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az erekció és az elélvezés két különböző dolog (bár kétségtelenül összefüggnek).
2015. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány a hasamat simogatná, nekem is elkezdene meredni a kukim.
2015. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, két különböző dolog, de akkor az erekció lehetséges? Most már minden délután ezt fogja csinálni amikor hazajövök, vagy egy idő után megszokja hogy nem tűnök el örökre és abbahagyja ezt?
2015. jún. 12. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az izgalomtól van erekciója, hogy hazajöttél, nem az élvezettől. A kutyák nem úgy "működnek", mint az emberek, nekik maga a nemi aktus sem okoz élvezetet (tehát az "elélvezni" szó nem igazán illik ide). De erekciót okozhat bármilyen stressz, pl. verekedő kanoknál, ijedt kölyköknél, túlpörgött kutyáknál is előfordul.
2015. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és abba fogja ezt hagyni valaha?
2015. jún. 13. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne jutalmazd ezt a viselkedést. Először is, ne boruljatok össze már az ajtóban. Hiába viháncol, ugrál, ne kezdd simogatni, rá se nézz. Pakolj le, moss kezet, öltözz át vagy valami, igyál egy pohár vizet, majd akkor, ha már megnyugodott és pl. lefeküdt, hívd magadhoz (ne te menj hozzá!) és akkor simogasd meg. Ha a hátára veti magát és kezd túlpörögni, akkor szó nélkül hagyd ott.

Egyszerűen túlérzékeny, ami nyilván neki sem jó. Neki ez nem annyira öröm, mint inkább stressz. Szívességet teszel neki, ha kicsit megemeled az ingerküszöbét, hogy ne akarjon a plafonra mászni, ahányszor csak hazaérsz. A nyugodt, békés viselkedést jutalmazhatod simogatással, de a hisztériagyanús őrjöngést vagy mániákus megadást nem.

2015. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!