Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pályamunkát hol lehet gyakorol...

Pályamunkát hol lehet gyakorolni zavartalanul?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek, ahol lehet egyedül pályamunkát gyakorolni kutyával. Sima BH-s, se palánk, se semmi nem kell hozzá, csak terület, ahonnan nem üldöznek el, és ahol nem küldik a szájába a kis önjelölt jutifali kutyákat.

2015. jún. 12. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis, merrefelé keresel? Mert nagyon nem mindegy, hogy Sopronban, vagy Orosházán pl.
2015. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ez igaz. Hülye pesti létemre alapnak tekintettem, bocs. :S Ideális esetben Budapest XIII. kerület, de kocsival szívesen kirándulok másfele is, mert csak egyedi alkalmakról van szó.
2015. jún. 12. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Bárhova elmehetsz hajnalban nem igazán vannak kutyák.. Egy Bh gyakorlás max. 10 perc szerintem annyi időre simán találsz helyet. A zavaró kutya meg még jól is jöhet;)
2015. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bárhova biztosan nem, hisz nincs olyan hely, hogy bárhol. Én pl. a környéken egyetlen füves területet se tudok, ahol elférek, de ez a helyismeret hiánya is lehet. Épp ezért kérdezem.
2015. jún. 12. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Városliget, vagy egy kisebb tér?
2015. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erzsébeten pl igen jó a Tesco, vagy az Auchan környéke.
2015. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tapasztaltam, hogy nem a hol, hanem a mikor a lényeg. Napközben, amikor a normális emberek dolgoznak, nincs egy lélek se a tereken. Bezzeg múltkor letévedtem este oda, ahol szoktunk gyakorolni, hát kétszázas vérnyomással jöttem haza a sok elmebajos gazda miatt. Szóval inkább az időpont a kritikus szerintem, mert ami jó kutyás hely, azt sajnos bizony betalálják a kutyások.
2015. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a Duna Plaza mögött van egy hatalmas füves terület.
2015. jún. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!