Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann puli mellé?

Dobermann puli mellé?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 9 hónapos szuka pulim van. Édesapámnak régen volt dobermann-ja akit kutyaiskolába is hordott. Ismét szeretne venni egyet, és az lenne a kérdésem, hogy puli mellé ajánlatos-e venni egyet vagy inkább németjuhász lenne-e az ideális?
2015. jún. 13. 20:04
 1/3 andrew2 válasza:
100%

Két generációnyi dobermannt neveltem fel, sokszor bízták rám barátok és rokonok a kistestű kutyáikat.


Jobban aggódnék a puli miatt, hiszen ő már lassan egy kifejlett nőstény lesz komoly territórium-öntudattal. Ő jelentheti a problémát, nem a dobermann :) Valószínű ő lesz a falkavezér a kutyák között még akkor is, ha a másik 20 kilóval nehezebb lesz :)


Szerény véleményem szerint semmi akadálya, hogy dobermannt vegyél puli mellé, de őszintén szólva egyik fajtával se lenne probléma.


Apádnak jó az ízlése, én se vennék más kutyát.

2015. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha apukád régi dobis, akkor szerintem nálatok nem fog gondot okozni a két kutya összeszoktatása, és nevelése:)))
2015. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 maria juana válasza:
Nekem is Dobim van es nem igazan tudnam elkepzelni egy puli mellett. 1:nem fogadna el,hogy ne o legyen a falkavezer,2:nagyobb testu es ha jatekbol is,de eleg konnyen serulest okozhat kisebb testu kutyaknak. Ez az en velemenyem,de lehet nincs igazam :)
2015. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!