Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezhet olyan, hogy rasszista...

Létezhet olyan, hogy rasszista kutya?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furán hangzik de nekem és egy barátomnak ugyanolyan fajtájú kutyánk van és érdekes módon ugyanazokat a fajtákat útálják..ez hoy van? nehogymár a kutyák rasszisták legyenek:D
2015. jún. 15. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
az én kutyáim pedig csak és kizárólag a cigányokat ugatják meg.
2015. jún. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ilyen.
2015. jún. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem rasszi alapon döntenek. Szag, hanghordozás, viselkedés, fellépés, és nem utolsósorban a gazdájuk tudatos vagy önkéntelen jelzései alapján ítélnek meg embereket. A bőrszín hóttmindegy nekik, bár pl. ijesztő lehet, ha életükben először találkoznak fekete négerrel.
2015. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a dobermannjaim is azok :)))) csak dobermannal hajlandóak ismerkedni, a többi fajtát nem birják. A nagyszőrű kutyákat pedig egyenesen utálják.
2015. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az én kutyám a tapasztalatai alapján lett "rasszista". Rossz élményeket szerzett az ittas emberekről meg a cigányokról, így azokat nem kedveli. Kutyák közül pedig hasonló okból kifolyólag kifejezetten ugatja a szettereket.
2015. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim a saját fajtájukba tartozó kutyákat kedvelik csak, azokkal játszanak meg minden, a többit csak elviselik.
2015. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy megérzik, hogy a gazdájuk miként áll másokhoz, az én kutyám is útálja a cigókat, de azt megértem, hisz én is így érzek. De kezd zavarba ejtő lenni, hogy kb minden kutyával elvannak, de a német juhászokat rühelli, pedig én szeretem ezt a fajtát (is)..nem értem :D rasszista!! :D
2015. jún. 15. 10:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Hehh, az enyémek a nagyhajú kutyákat (puli, bobtail) meg a nyomott képűeket (bulldog, boxer) utálják. De leginkább azért, mert nem értik, félnek tőlük, nem láthatók jól a gesztusaik.

De az egyik kutyám a huskykat is utálja, mert kölyökkorában volt egy kis konfliktusa egy huskyval, amiben ő húzta a rövidebbet.

2015. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én fekete keverékem is 'rasszist', alapvetően csak fekete kutyákkal akarna játszani. Mondjuk szerintem alapvetően ez normális dolog, hasonló a hasonlót szereti elven. Az emberekkel kapcsolatban meg azok viselkedése, illetve a te (akár tudat alatti) hozzáállásod a fő befolyásoló tényező, rossz élmény nélkül egy kutya se lesz rasszista az emberrel szemben mert ez evolúciósan előnytelen számukra
2015. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

látod, látod t. kérdező!


Te is az vagy akkor miért lenne más a kutyád, hiszen te mondtad, hogy márpedig az nj-t kedveled és tessék a kutyádnak is kedvelnie:)


Ez nem ezen múlik, mert van olyan, hogy viselkedés alapján, szigorúan emberi szemmel nézve szerinted tökéletes egy kutya, aztán a tiéd pedig megugatja, vagy nagy ívben kikerüli.


Hidd el neki van igaza, mert tudja, hogy mit miért csinál nincs hátsó szándéka egy szemernyi sem.

2015. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!