Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rasszista kutya tuti nem létezik?

Rasszista kutya tuti nem létezik?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom ott van egy 5-6 éves vizsla aki lebontja a betonkerítést ha cigány megy el a kapu előtt. Meg ha be akarnak jönni akkor be kell zárni. Ha mások jönnek akkor nyugodt.
2012. szept. 28. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem a bőrszint nézi hanem az energiaszintet habitust menyire hangoskodna milyen a testtartásuk stb. Ha fehérek mennének a ház előtt ugyanolyan viselkedéssel ugyan úgy neki mene a kerítésnek a kutya
2012. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát nemtom, szerintem létezik mert felénk is van egy ilyesmi keverék kutya :D de am jófej
2012. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Páromnak három németjuhásza volt, mindhárom utálta a cigányokat.
2012. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
74%

Hasonlót tapasztaltam én is pár éve, igaz, hogy egy keverék kutyusnál, tehát lehet benne valami..

Annyit azért még hozzátennék az előttem szólóhoz (nem rasszizmusból), hogy talán még szag alapján is felismerheti őket, elvileg a bőr típusa miatt szekálták régen az arabokat is, mondjuk fürdőkbe nem nagyon szerették őket beengedni, pedig ők is fehérek elvileg...

2012. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
81%

Szerintem csak szimplán a büdös irritálja őket.

A mi kutyánknak is majd szétdurran a töke, ha cigány megy el a kerítés előtt.

De haverra vagy barátnőmre például meg se nyikkan.

2012. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Sokkal inkább átveszik a gazdáik, körülöttük lévő emberek reakcióit, viszonyukat a cigányokhoz és erre reagálnak.
2012. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Érzik a gazdájukon, körülöttük élőkön, hogy nem szívlelik őket. Esetleg a szaguk is irritálhatja őket.
2012. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Hát lehet valami abban amit az előttem lévők írtak. Még régen volt egy boxerünk ő az a tipikus nagyra nőtt macska természet volt, dörgölőzött, bohóckodott. Imádta az embereket. Ebben az egy dologban viszont hajthatatlan volt. Pedig sokszor kint sem voltunk a kertben, csak azt vettük észre, hogy a kutya szó szerint őrjöng a kerítésnél, ami nála elég meglepő dolog volt, mondom soha senkivel szemben nem lépett fel így, csak ha c.gányokról volt szó. És nem hiszem, hogy a hangoskodásuk miatt lett volna, mert gyerekek, más emberek simán ordítozhattak a fülébe is akár, nem morgott meg senkit ezért. Szóval én is hajlok a szagos dologra, minden rosszindulat nélkül. Mert mással nem nagyon tudom magyarázni.

Most egy amstaffunk van, ő sem szívleli őket, de ezt azzal magyarázom, hogy mikor kicsi volt, vittem este sétálni és belénk kötött egy nagydarab c.gány fószer, nem volt százas a pasi, fenyegetőzött vele, hogy fejbe lő kutyástul. Gondolom a kutya rájött, hogy ez nem egy baráti beszélgetés. Egy időben nagyon utálta a kapucnis emberkéket is ha sötétben sétáltunk, azt mondjuk nem értjük miért, de erről sikerült lebeszélni. :) Viszont a c.gányokkal nem jön ki jól a mai napig sem. Másokkal nincs problémája. Amúgy nem foglalkoztat a dolog, mert esélye nem lenne kárt tenni bennük és hiába kutya, ő sem szerethet mindenkit.

2012. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk németjuhászunk van! Ha elmennek a ház, kerítés előtt, akkor nagyon mérges rájuk. Nem rasszista, csak ők mindig ráordítanak, kiabálnak neki, hangoskodnak, ezért nem szereti őket! Szerintem ha tehetnék, bántanák is!
2012. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha tehetnék elfutnának előle. Köztudottan félnek a kutyáktól.
2012. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!