Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyákkal suttogó?

Kutyákkal suttogó?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek Cesar Millanről a csodálatos kutyadokiról?Nekem teljesen bejöttek az elvei,sőt sokat figyelem meg a félvadon élő kutyákat és tapasztalom,hogy tényleg ugyan úgy viselkednek és reagálnak egymásra ahogyan Cesar is teszi azt az ebekkel.

Tapasztalat? Vélemény?



2015. jún. 17. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem minden könyve meg van! :) Szerintem nagyon profi! :)
2015. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a világon az egyik legjobb. Ha nem a legjobb! Nagyon érti a dolgát. Szó szerint "ért a kutyák nyelvén".
2015. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapelvei nagyon jók - a nyugodt, magabiztos vezető szerepe, és az, hogy az energiaszintünkhöz hasonló kutyát próbáljunk választani. Az is jó, hogy a könyveiben hangsúlyozza, mennyire fontos a sok közös séta.

De az alapvető megvalósítási praktikái (pl a böködés) nekünk nem vált be, mindketten csak felidegesítettük rajta magunkat (mármint én és a kutya). De ettől még nem rossz, amit csinál, csak ebből is látszik, hogy nincs egy általános érvényű egységes módszertan (a konkrét megvalósítás szintjén) ami mindenkinek beválik.

2015. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon csodálom őt! Láttam egy-két részt a műsorából. Az egyik kutyának valami idegenfóbiás problémái voltak, mert ha a gazdi elvitte sétálni őt, a kutyája mindenkinek ugatott félelmében. És sikerült leszoktatni erről.
2015. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tisztelem amit csinál, de nagyobb arca már nem is lehetne. A lovas filmekben sose hagyják a lovakhoz értők, hogy suttogónak nevezzék őket, hiszen nem beszélnek a lovakkal, csak figyelnek az apró jeleikre, tudják kezelni őket.

Ez az ember meg kutyákkal suttogónak hívja magát.


Tény, hogy bejönnek azok a dolgok amiket mutat, leír, de nekem akkor is hatásvadász az egész. Ezeket egy jó kiképző is meg tudja csinálni. Meg hát ugye hozzá kell tenni, hogy kicsit fel is vannak tuningolva a dolgok, hiszen bele kell férnie a műsoridőbe.

Vagy a marketingese viszi túlzásba már a dolgot, vagy kicsit beképzelt a hapsi.

Úgy jön le az egész, mintha egyedül a világon ő értene a kutyákhoz, mert kutyák között nőtt fel.


Na mindegy, én csak felidegesítem magam ezen az emberen :D

2015. jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kutyákhoz nagyon ért, az alapelvei nagyon jók, sok módszere is beválik, az is tetszik, hogy próbálja sok esetben segíteni a menhelyeket.

Ami nem tetszik, az az amerikai máz: fehérített fogak, hatásvadász részek (az új sorozatában- Cesar 911 mindig a vészhelyzetben rohan a helyszínre), képmutatás.

Szóval alapvetően nagyon ügyes CM, de sokkal szimpatikusabb lenne, ha nem az amerikaiak csináltak volna vele műsort, hanem pl. a britek.

2015. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!