Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzz meg anyát hogy...

Hogyan győzz meg anyát hogy lehessen kutyám?

Figyelt kérdés

Apukám meg engedi,csak hát anya az úr a házban:(

Egy mopszot szeretnék ami benti kutya.Most megyek dolgozni es a keresett pénzből megvennék mindent ami kell a kutyának neki csak az engedélyt kéne megadnia!

Az a baj,hogy amint kiejteném a számon a kutya szót közbevágna és kiabálva elzavarna..

Hogyan tudnam neki felhozni hogy vegig is hallgasson?

Probaljatok ugy gondolkodni mintha egy ellenzeket akarnatok meggyozni,ugyan is o kb. az..



2015. jún. 20. 12:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Mutass neki kis kölyök kutya képeket. el fog olvadni tőlük..:DD:) de ne kérdezd meg rögtön hogy . Naaa Lehet kutyánk?:D Naponta mutass neki kutyusos képeket és majd megenyhül.:3
2015. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Legy akaratos allandoan mondd neki. Mutasd fol a penzt elotte es gyozd meg hogy alkalmas vagy a feladatra. Szerintem anyukad esetleg attol fel hogy ha elmesz otthonrol ramarad a kutya.
2015. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es koszonom!

2-es tuti nem lesz olyan.Ahova en megyek oda jon a kutya is!

2015. jún. 20. 12:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Felkészült vagy egy kutyára? Lenne rá időd? Takarítanád a pisit és a kakit utána? Volt már valami, amiért felelősséget vállaltál hosszabb távra?

Anyukád milyen indokkal tiltja a dolgot?

Hány éves vagy?

2015. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt még kutyád akkor gondold át jó alaposan még egyszer. Hidd el sokkal több felelősség, mint azt elsőre elgondolnád.Persze bele lehet szokni gyorsan de nem könnyű nagyon nem.Reggel, délután,este, télen,nyáron, hóban és fagyban,esőben és forróságban MINDIG le kell vele menned és foglalkoznod vele. Ha beteg vagy vagy épp semmi kedved akkor sincs szünet.Én nekem is így fogadta anyukám a kéréseimet, hogy elzavart, hogy szó sem lehet róla. Aztán észrevette, hogy egy órával hamarabb kelek és lemegyek sétálni mindig. Kérdezte, hogy mit csinálsz te?:D Mondtam neki, hogy kipróbálom milyen lenne ha... Kb. 2 hónapig ez ment nem adtam fel járkáltam le napi 3x és közben nézegettem a menhelyi kutyusok képeit, amikor megláttam őt <3 Egy különleges kis tibeti terrier keveréket. Egyből beleszerettem a képeit látva :) Anyunak is megmutattam és másnap mentünk érte. Ez volt négy éve. Őa attól félt, hogy rá fog maradni, mert minden másban kicsit szétszórt típus vagyok viszont a kutya az nálam szent azóta is. Nagyon megtudja változtatni az embert amúgy. Én előtte ilyen külsőséges voltam csak ruhákra meg minden hülyeségre szórtam a pénzemet azóta meg inkább rá magamra alig :D Rengeteget formálódtam/-om mellette. Arról nem is beszélve, hogyha bánatos vagyok néha valami miatt egyből jön oda hozzám puszit ad és lefekszik mellém közben figyel. Szavakkal nem lehet leírni mit adhat neked egy kutya ha megfelelően gondoskodsz róla ezt mindenkinek meg kell tapasztalnia.
2015. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy az első időben naponta 8x kell vele kb. lemenni. Nálam 3 hét alatt szobatiszta lett és átválthattunk napi 3-4-re majd féléves korától 3-ra de a mai napig van, hogy többször de nem azért,mert kell neki, hanem mert jó vele csavarogni.
2015. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még azt kifelejtettem, hogyha nem vagytok olyan fényes anyagi helyzetben akkor ne erőltesd. A kezdeti elindulás( felszerelések, ismétlő oltások, orvosi vizsgálat stb) elég megterhelő anyagilag és utána sem éppen olcsó ha jól van tartva (féregtelenítő, veszettség elleni, minőségi kaja,bolha és kullancs elleni kezelés) plusz lehet még olyan is, hogy valami betegséget hordoz. Az enyémnek 3 éves korában volt először rohama és gyógyszert kell szednie vagy rájön. Igaz ez nem olyan drága de lehetne rosszabb is. A kutyák is megbetegedhetnek és az állatgyógyászati költségek elég magasak. Tavaly belement a lábába egy toklász, ami begyulladt neki és altatásban kellett felvágni a bőrét és kiszedni neki. Ez volt 15 ezer hirtelen. Ha nem lett volna nekem is melóból jövedelmem anyát eléggé megterhelte volna azért jó kibírtuk volna fizetni természetesen úgyis de van, aki nem. Most tavasszal allergiás lett és hiába kezelte doki gomba is lett utána. Ez kb. megint elvitt 15-öt. Szóval lehetnek ilyen helyzetek, amiket nem tudsz kivédeni és visz pénzt. Gondold át, hogy szüleidnek ez beleférne-e és ha nem akkor pedig fogadd el.
2015. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

14 vagyok eddig volt 2 horcsogom es 1 macskam.A macskaval elvoltunk mindent en csinaltam ra,a horcsogok pedig nem voltak nagyon gondok mivel ha hozzajuk nyultam elhuzodtak.En egy olyan allatot akarok amivel foglalkozhatok!!

Az anyagi helyzetunk jo,mindket szulom orvos.

Nem velem van a baj higyjetek el,mindent atgondoltam.atgondoltam.Egyszeruen anyam az aki keptelen befogadni azt a szot magaba hogy igen...

2015. jún. 20. 14:54
 9/15 A kérdező kommentje:
Es tudom,hogy ez nem ugyanaz de az 1. horcsogomet 3x is en gyogyitottam meg,nem kellett orvos
2015. jún. 20. 14:56
 10/15 bollocks ***** válasza:
Ott a macska, foglalkozz azzal. Jaaah, hogy azt meguntad pár év után a hörcsögökkel együtt? Örülök, hogy legalább anyádnak megvan a józan ítélőképessége, és nem vesz neked egy újabb állatot, ami két hétig szórakoztat.
2015. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!