Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kistestű kutya tud a...

Melyik kistestű kutya tud a legrosszabb lenni, ha félrenevelik?

Figyelt kérdés
Lehet hogy fura a kérdésem, de valahogy össze szeretném rakni a képet a fejemben a fajtákról:) Szóval, a kistestű, tipikus lakáskutyák közül van olyan fajta, amelyik még a többinél is rosszabb lesz, ha rosszul nevelik? Amilyen kutyákat ismertek, mi náluk a "rangsor"? Természetesen megpróbálnám jól nevelni, de azért mégse azt a fajtát akarom választani, ami a leginkább eldurvul ha mégse sikerül annyira jól nevelni.

2015. jún. 22. 11:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jó, nem én vagyok az egyetlen, aki a nagypofájú kutyákat imádja :D

Ha nem feltétlen kölyökben gondolkodsz, akkor ilyen alapon megnézhetsz egy menhelyet is, hiszen ott már kiforrott személyiségű, felnőtt kutyák vannak.

Sajnos kölyköknél ennyire nem lehet válogatni :) Bár én a leírás alapján ezt a mixet egy kicsit bevállalósabb, terrieresebb kutyának tudom elképzelni, csak emellett a gazdi is elég határozott ahhoz, hogy hatni tudjon a kutyára.

Igazából viszont, bármilyen ebed is lesz így is, úgy is szeretni fogod.

Én is mindig azt mondtam régebben, hogy azokat szemét, beszólogatós kutyákat, akik morognak, hörögnek játék közben is, meg folyamatosan szemétkednek úgy vágnám ki, mint annak a rendje. Aztán lett egy ilyen morgós-hörgős kutyám és hiába bosszankodom miatta gyakran nagyon szeretem, hogy ilyen :)

2015. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!