Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor jön már meg az eszük?

Mikor jön már meg az eszük?

Figyelt kérdés
Kezdem kicsit unni, hogy ennyi olyan "gazdi" van itt fent, akik azt kérdezgetik vadidegenektől, hogy mi baja a kutyának de orvoshoz szaros vinni. Még képesek mellé rakni, hogy ááá nem szenved a kutya csak xy napja nem eszik, nem iszik, csak fekszik vagy hatalmas seb van a kutya testén és egyéb általuk említésre se méltó kézrátétellel bizton gyógyítható nyavalya.Annyiszor elgondolkodtam már rajta, hogy valahogy szűrni kéne kinek lehet kutyája és kinek nem,mert szerintem több a smucig, rossz, mint a normális gazda.Nem lehetne ezt is vizsgához kötni? Jó nem teljesen kiforrt ötlet de a semminél jobb lenne meg annál, hogy egyesek elmondhatatlanul f*s kajával etetik a kutyájukat aztán jobbik esetben csodálkoznak, hogy ilyen olyan baja van rosszabbikban meg még ők nekik áll feljebb, hogy nem úgy van az, biztos nem attól.Elnézést ha valakit untattam ezzel de már olyan ideges vagyok az ilyen felelőtlen,idióta emberek miatt, hogy legszívesebben mindegyiknek a fejét harapnám le.

#kutya #baj #kínzás #felelőtlenség #nem megfelelő tartás
2015. jún. 22. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is BARF-ot használok. Meg szoktam említeni, az olyan kérdéseknél, hogy fosik vagy hány a kutya, hogy Barf/PREY-t érdemes kipróbálni. Nekünk eskü ettől szűnt meg minden gond. Fényes a bundájuk, jó bőrben vannak, egészségesek, öröm ránézni a kutyákra :)

Ami annál jobban zavar, az az ivartalanítás. Ha leírom, hogy ivaros a kutya, akkor valami okos sosem bírja ki, hogy ne vágja rá zsigerből, hogy "kötsög szaporító".

Egyébként igazad van, a BARF-esek is rá akarják erőszakolni mindenkire. (tisztelet a kivételnek)

2015. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekünk kialakult bőrprobléma miatt kellett váltanunk egy jó kis tápról és nálunk is szemmel látható a változás( a betegség megszűnésén felül persze). Tényleg nagyon jó módszer csak olyan kis erőszakosak a többiek. Mi is ivarosak vagyunk és köszönjük most már örvendünk az egészségünknek.:) Nincs azzal sem semmi baj szerintem csak azzal, hogyha valaki azért nem mert szaporít. Azokat utálom de ez megint más kategória.
2015. jún. 22. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!