Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megfékezni a...

Hogyan tudom megfékezni a vadászkutyát hogy ne hozzon vissza minden eldobott/elrepülő tárgyat?

Figyelt kérdés
Az egy éves vizslám vissza akarja hozni a nyílvesszőimet iíjászat közben. Hogyan tudnám erről leszoktatni?
2015. jún. 23. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a NEM szó értelmének a megtanítása eredményre vezetne.
2015. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj h ilyen kutyád van;)
2015. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg neki a "marad" parancsot. Ez alap, de egyébként is nagyon jó kis feladat, mert utána nagy jutalom a "mehetsz", "hozd", "gyere", így ezeket lehet vele pörgetni. Persze a legkönnyebb verzióval kezdd, és folyamatosan nehezítsd, amíg kirohanhat egy nyílvessző elé, inkább ne vidd magaddal, vagy tedd pórázra addig.
2015. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem járj el kutyasuliba és legalább az alapengedelmességit tanuljátok meg és tényleg a 'marad' ez esetben a legideálisabb parancs.

Nekem vízi vadászkutyám van, és neki is nehezen ment, ha meglátott egy tavat kacsákkal tele, de csak kibírta végül:)

2015. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!