Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának ízületi problémára...

Kutyának ízületi problémára adható gyógynövény kombinációval kapcsolatban tudna adni tanácsot valaki?

Figyelt kérdés
Utánajártam, és az un. CALTO recept szerinti gyógynövény combit(zsurlófű,máriatövis,orbáncfű,körömvirág,fűz,cickafark,édesgyökér) szeretném adni nekik de nem tudom milyen arányban kell és naponta mennyit? 2 öreg kutyám van,az egyik 30kg a másik 4 kg.Hol tudnék utánajárni,van valakinek tapasztalata vagy egyéb ötlet? Köszi
2015. jún. 25. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez Fitocavallo recept? Én tőlük kérnék tanácsot. [link] Nagyon kedvesek, segítenek, a legjobb, ha kitöltöd a kutyusokra a kérdőívüket, és akkor ők meg tudják mondani azt is, jó-e a CALTO recept nekik. Az adagolás szerepel a keverékeken egyébként, de jobb, ha nem csak saját szakálladra adod nekik, hanem megkérdezed először, mert a gyógynövények is hathatnak negatívan, ha nem megfelelőt kap a kutya.
2015. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez a Fitocavallo.Köszi,akkor mindenképpen úgy csinálom ahogy írtad.Nagyon köszi!
2015. jún. 26. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!