Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 hónapos kutyám még soha...

13 hónapos kutyám még soha nem morgott, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt oka morogni.
2015. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HUN_Sector ***** válasza:

Majd ha játszotok és húzza a rongyot, s te morogsz, ő is morogni fog :)

Az előző kutyámat pl nekem kellett megtanítani vonyítani.

A mostani blökim meg 2 éves múlt, amikor először hallottam ugatni.


Így tehát nem kell aggódnod. Sőt, örülj, hogy egy kis nyugodt lelkületű ebed van :)

2015. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
gondolom kérdezőcske, nem csak úgy magától morgott? :) vagy nézted a tv-t és magától morog?? Ha nem így volt akkor had morogjon már könyörgöm.. ha nem tetszik vagy épp tetszik neki valami! te meg pár éves korod nem rinyáltál hogy kell egy divatcikk.
2015. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hármas, neked mi a bajod?
2015. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, még soha nem morgott. Nem, ez nekem egyáltalán nem gond, csak kicsit csodálkozom, mert kölyökként, ha rongyoztunk sem morgott, csak húzta a rongyot, meg akiket én láttam, kölyköket, azok pl. játék közben sokszor morogtak.

Nem szeretnénk vadítani, mivel kisgyerekek is vannak a családban, csak kicsit nekem furcsa. Örző-védőzni is járunk vele, gyönyörűen rákap a karra, de akkor sem morog, holott ott a többi kutya olyan "zajjal" csinálja, ő meg mindig csendes. (Ugatni szokott, pl. kutyákat és macskákat, de embereket nem,pl. még a postást sem.

Amúgy egy csodálatos, nyugodt, kiegyensúlyozott kutya:)

2015. jún. 29. 12:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs, hármasnak írtam, hogy még nem morgott.
2015. jún. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!