Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Gébárti-tavon Zalaegerszegen...

A Gébárti-tavon Zalaegerszegen van olyan hely, ahol kutya és gazda együtt fürödhet?

Figyelt kérdés
Milyen a part? Lejtős, vagy hirtelen mélyülő? Mert a Velencei tavon ahol a stégről be kell ugrani egyből a mélybe ahol nem ér le a kutyám lába, ő nem ugrik be.

2015. jún. 30. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék ! :)

2015. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) Képet nem láttam csatolva, megnéztem hátha üziben küldted és ott sem. Amúgy most hétvégén voltunk arra és mentünk nagy lendülettel a tóra, aztán egy hatalmas táblára ki van írva hogy tilos fürdeni és tilos kutyát fürdetni! Pedig ez a kutyás oldalakon a legális fürdőhelyek között van mindenhol feltüntetve. a főútról megközelítve ugye a V-betű aljához értünk, ahol ilyen bönt szerű van végig és akkor a bal szára felé megindulva mentünk a vízhez, hogy azért megnézzük milyen annak ellenére hogy nem lehet hivatalosan. De elég nagy köves, "mindenfélés" volt az alja, papuccsal is csak bokáig gyalogoltam be, mert utána már nem láttam mibe lépek. Attól függetlenül várom a képet, lehet hogy csak rossz helyen voltunk :)
2015. júl. 13. 12:12
 13/14 A kérdező kommentje:
A kép megvan köszönöm :) a következő oldalra csúszott :)
2015. júl. 13. 12:12
 14/14 anonim ***** válasza:
Most már nyílt kutyás strand is!
2016. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!