Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Szerintetek ennek a...

S. O. S! Szerintetek ennek a kutyának "kitelt" hasa van, vagy csak látszik rajta túlsúly?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy az ivartalanítás után picit felhízott, és 1-2 hónapja gyakrabban elkezdett köhögni.. Először nem foglalkoztam vele, mert régen is volt ilyen és el is múlt, de most kíváncsiságból rákerestem, és azt olvastam, hogy ez akár a szívelégtelenség jele is lehet, és megijedtem a hasa miatt, de nem tudom eldönteni, hogy dagadt vagy kitelt a hasa.:( Elvinném orvoshoz, de falun lakok és a doki szabin van jövőhétig, most más van helyette, aki csak sürgős esetekkel foglalkozik.. Kivárjam azt az 1 hetet és elvigyem, vagy vigyem az ügyeletesnek aki nem bizti, hogy foglalkozik vele, vagy megnyugodhatok, hogy nincs baj? Igazából a kutyus kedve jó, nem vettem észre, hogy nehezen venne levegőt vagy kevésbé lenne aktív. És itt a kép.

[link]



2015. júl. 1. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég rossz a kép vmi jobb nincs?
2015. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlueW(olf) ***** válasza:
Talán egy telefon segíthet... akár másik rendelőbe, csak hogy ne idegeskedj.
2015. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán "jól tartott". Szívproblémával máshogy nézne ki, olyan hordó hasa lenne. Nyugodtan megvárhatod a dokidat míg visszajön a szabadságról, ő majd megvizsgálja és valószínű meg is nyugtat, hogy nincs baja a kutyusnak.
2015. júl. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!