Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök amstaff: szájkosár...

Kölyök amstaff: szájkosár viselése utazáskor?

Figyelt kérdés

Van egy szépséges amstaff szukám, még kölyök. Mivel városban élünk, kénytelen vagyok használni tömegközlekedési eszközt ha a város másik végébe szeretnénk eljutni,pl troli,villamos. Tisztában vagyok vele,hogy szájkosarat kötelező tenni az ebzetekre utazáskor, de ez ugyanúgy vonatkozik egy kölyökre is, ha őt tudom kézben is tartani ezalatt? Rizikózni nem merek,mert egy-két sofőr nagyon tuskó tud lenni.


Köszönöm az értelmes válaszokat! :)


2015. júl. 2. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A húgomnak amstaffja van. Kölyökként nem egyszer volt gondja vele, hogy nem akarták átengedni, hogy nincs rajta szájkosár. Persze nem amíg nagyon kicsi volt... Csak amikor már látszottak a jellegzetességek... Szóval én vennék rá egy bármilyen egyszerű, laza szájkosarat, akár a szövet fajtából, hogy ne legyen probléma.
2015. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :)
2015. júl. 2. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan kell rá, gyakorlatilag meg sofőrje meg ellenőrje válogatja. Meg amúgy neki is jobb, ha szokja a dolgot.
2015. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi kis korában úgy vittük a cane corsónkat a buszon, hogy a párom a mellkasára vette fel a hátizsákot és abban utazott a kutya.

Sose szólt senki, még csak jegyet sem kellett vennünk.

Később meg én varrtam neki egy alibi szájkosarat sima vászonból.

Mire nagy lett, addigra meg lett autónk. Nem tudom, mennyire díjazták volna, ha egy ilyen nagy döggel buszozunk. :)

2015. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!