Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sárhegyihez, valamint kaukázus...

Gyakorikérdező86 kérdése:

Sárhegyihez, valamint kaukázusihoz KÜLSŐLEG hasonlító kutyák?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem a Sárhegyi (Sarplaninac / jugoszláv farkasölő), valamint a kaukázusi juhászkutya. Viszont a jellemük nem! Ezért ha tudnátok hasonló kinézetű kutyákat, akkor ne sajnáljátok megírni nekem. :) Köszi! ;)
2015. júl. 4. 11:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon bírom amikor valaki ekkor marhaságokat beszél.Minőségi táppal eteted,hogy tovább éljen?Ilyet hol hallottál kedves kérdező?Nekem régebb volt egy juhászkutyám,soha a büdös életben nem kapott semmiféle tápot,mert akkoriban sajnos nem tudtuk megengedi az olyan dolgokat.És tudod hogy hány évesen döglött meg?15.Na,ha te táppal fogod etetni,szerinted elél majd 20-ig?Olyan nincs.
2015. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Én pedig azt bírom nagyon, amikor valaki életében történik egy valami és abból általánosít, hogy akkor az mindenképp úgy van. Szóval akkor moslékkal kell etetnem a kutyám és hosszú élete lesz. Biztos igazad van! Ez olyan szöveg, hogy bezzeg nagymamáink nem voltak betegek. Tényleg nem?


Azért ezt a linket ajánlanám figyelmedbe:

https://www.youtube.com/watch?v=VVLs_NxPODw

2015. júl. 4. 17:17
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Lényeg a lényeg:

Ha a kutyát rendszeresen látja orvos, jó minőségű tápot kap, és nagytestű esetében ízületvédőt is kölyökkorában, akkor nyilván tovább él, mint az, amit elhanyagolnak.


A kutyád meg "megdöglött", kedves előző? Szép. Biztos nagyon szeretted.

2015. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A leonbergi sajnos valóban beteges fajta. 7-8 év az átlagéletkoruk.
2015. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az újfundlandival csak a színe a probléma, akkor ott van a foltos változata, a landseer.
2015. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
De ilyet is ember -.- "Túl fekete" Ez most komoly?
2015. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
És miért gondoljátok, hogy az újfoundlandi tovább él vagy egészségesebb, mint a leonbergi?
2015. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem gondoljuk, fajtákat ajánlunk, aztán az ő feladata kutakodni utánuk.

Nem értem, miért baj az, hogy nem tetszik a színe, te sem akarsz olyan kutyát, ami küllemre nem jön be.

2015. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért kell állandóan kötekedni. Általában azok az emberek élik ki itt magukat, akik szemtől szemben nem mernek érvényesülni. :D Tényleg minden tapasztalatnak, jótanácsnak örülök, de azt nagyon utálom, hogy amiatt szólnak meg, ha pl. elsőre idegenkedek a teljesen fekete kutyáktól. Amúgy meg az Újfundlandit sem zártam ki. Köszi még egyszer ha segítetek! Csak optimistán és ne foglalkozzunk a beszólogatókkal! Nekik csak a net maradt, hadd éljék ki itt magukat. :D :D :D
2015. júl. 5. 16:47
 20/21 anonim válasza:
100%

mondjuk kissebb nem tetszik csak egy pl:sharpei.

de ha a nagyobbat szeretnél nézd meg ezeket it találsz minen félet kicsitől kezdve óriásig. [link]

remélem tudtam segíteni:),ha a linket nem tudod megnyitni írd be googléba hogy ?www,tankonyvtar.hu

és sok sikert a kicsikutyushoz ha meglesz.

a sok barommal meg aki a "megdöglött" monndjuk egy példa ne foglalkozz en sem szeretnék olyan kutyát aminek akár csak a színe nem szép vagy nem tetszetős;)

2015. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!