Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet tanítani egy Pekingi...

Lehet tanítani egy Pekingi Palotakutyát? Mennyire okosak, hűségesek? Gyerekeket jól tűrik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tanitani lehet pitizésre ugrálásra stb! Kedvesek aranyosak tipikus egygazdás kutyák az ő "anyukájukat" mindennél jobban imádják! De gyerek mellé nem való!
2010. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Minden kutyát lehet tanítani. Csak egy makacsabb egyedet kicsit nehezebb. De semmi sem lehetetlen.
2010. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2010. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Miért nem való gyerek mellé?
2010. márc. 3. 17:21
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert elég domináns fajta.
2010. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon picike igy a gyerek akaratán kivül is kárt tehet benne és ő nem az a tipus amugy sem aki szereti ha huzzák nyúzzák! Gyorsan oda kap!
2010. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Értem. Van még egy másik kutyánk is szerintetek össze szoknának nem lenne balhé belőle? Egy német juhász kan kutyáról van szó. Nagyon kedves, aranyos és okos. Járunk vele suliba is. Szocializált. Ő kertben van bejöhet a lakásba, de minden nap séta a helyi futtatóra a többi kutyásokhoz megvan.
2010. márc. 3. 17:23
 8/18 anonim ***** válasza:
Minden kutyát lehet tanítani, csak a megfelelő időt és foglalkozást kell neki biztosítani. A pekingi palotakutya tanítására sok időz krll fordítani, mert eléggé makacs, de gyorsan tanul csak meg kell találni, hogy mit szereta legjobban. Nagyon hűségesek és igazán kényelemszeretőek. A kínaiaknál igen nemes kutyák voltak. A lovak nyergébe maguk mögé ültették őket és így vitték a kutyusokat. Igazi családi kutya.
2010. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem pincsim van,és szigorúan kell fogni,amit nem akarsz hogy csináljon,azt a kezdettől fogva soha ne engedd meg neki mert hamar a fejedre nő,és azt hiheti ő a főnök (bár ez minden kutyára igaz). Az enyém engedelmes,rettentő hűséges.Ha nagyobb lenne utcán pl biztos vagyok benne hogy megtudna védeni. :) Amúgy szerintem okosak,csak nagyon önfejüek ezért hajlamos "szelektiven hallani" ha nem neveled megfelelően:) Viszont nagy hálás,igényli hogy foglalkozzak vele,ha bánatom van megérzi:) És tényleg egygazdás kutyus.
2010. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocs nem családi kutya, hanem házi kedvenc. Amúgy egygazdis kutyák.
2010. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!