Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kapott egy ilyen...

A kutyám kapott egy ilyen orvosi gallért, de mikor kiviszem pisilni akkor nem pisil. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyusomnak toklász ment a lábába és a gallért azért kapta, hogy nehogy megnyalja a lábát. Na az a helyzet hogy mióta az állatorvos feltette a gallért(18-kor tette fel) (kivittem sétálni) és azóta nem hajlandó pisilni.Mit tegyek? Két nap múlva veszik le és nagyon félek hogy most valami baja lesz emiatt. Ti mit tennétek?

2015. júl. 5. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
amíg pisil vedd le róla, de közben figyeld, hogy ne nyúljon oda
2015. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam csak az a baj hogy az orvos nagyon rákötötte... és csak szétvágni tudnám ott a nyakánál és nincs gézünk amivel ezt pótolhatnám. :(
2015. júl. 5. 23:20
 3/6 Duenna ***** válasza:
Ha nagyon kell pisilnia, akkor fog pisilni. Egy ideig vissza tudja tartani, de nem sokáig.
2015. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor műtötték a kutyámat ő is kapott gallért. Láttam hogy nagyon zavarja ezért amikor tudtam digyelni levettem róla. Éjszaka végig rajta volt mindig. Az orvosnak is mondam azt mondta jó az úgY. A nyakörvével tettem föl neki
2015. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyakörv, bármilyen szalag is megfelel a visszahelyezésre
2015. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked milyen fajta van. De a nyakánál körbe a befűzőbe a nyakörvet kell rakni nem a gézt. Nem egészen értem annak hol lenne a szerepe. Ha tudod vedd le evéshez meg sétáláshoz is. Az enyém 4 napja kapta, de amikor itthon vagyok vele akkor is leveszem és nagyon figyelek, hogy ne piszkálja a sebét.
2015. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!