Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldi nyaralás alatt ti...

Külföldi nyaralás alatt ti hová teszitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés
6 napra megyünk nyaralni a szüleimmel Rómába. Minden évben nyaralunk, a kutyusunk 7 éves, viszont eddig minden évben vigyázott rá a nagymamánk, aki velünk lakott. Sajnos szeptemberben meghalt. Most a nagynénénkre bízzuk, ő viszont egy másik faluban lakik. Félek, hogy a környezetváltozás nem lesz rá jó hatással, hiszen sosem volt még ilyen helyzetben. Emiatt aggódom már hetek óta. Ti hová szoktátok tenni a kutyát hasonló helyzetben? Feleslegesen aggódom, nem lesz semmi baja?
2015. júl. 7. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

én is a nagyszülőkre bízom


viszont volt már olyan is, hogy barátnőm apjáék vigyáztak rá


új hely volt neki, de rögtön birtokba vette, és jól érezte magát

2015. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha családdal utazunk, akkor a legjobb barátnőm, ha a barátnőmmel utazom, akkor a család vigyáz rá. Én nem mozdítom el a kutyát, kulcsot adok a lakáshoz, és járnak hozzá etetni, gondozni.

Szerintem nincs miért aggódnod, biztos szokatlan lesz neki, de felnőtt kutya, nem először vigyáz rá más, nem gondolom, hogy megviseli.

2015. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, eddig amikor mentünk, apukánk mindig otthon maradt (beteg, nem is akar menni), vigyáz a kutyákra, de alapból apukám élvezi hogy nyugta van végre. :) Amúgy meg a mamánk szokott rájuk vigyázni.
2015. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is nagynénire szoktuk bízni aki jár hozzá, de ha épp nem ér rá kutyapanzióba adjuk, jól szokta magát érezni ott is. Szerintem nem lesz semmi baja, ne aggódj.
2015. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg meg tudtunk kérni valakit, hogy jöjjön ide és etesse meg, addig azt tettük. Utána kinéztünk egy szimpatikus panziót, és oda jártunk. Szóval a mienk is jó pár éves volt, mire először került panzióba, de nagyon élvezte - szóval én nem aggódnék az új környezet miatt.
2015. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs aki vigyázzon rá, akkor nem megyek nyaralni, ilyen egyszerű. Ez a kutyatartással jár. Egy jólnevelt, szocializált kutyának pedig nem okozhat gondot egy falunyi távolság.
2015. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira aggódsz a kutyus miatt és mondjuk nem pár napon belül mentek nyaralni szerintem addig ha nem lakik olyan nagyon messze vigyétek el hozzá párszor és akkor nem lesz neki szokatlan már a környezet. De egyébként szerintem biztos megszokja, ha mégsem akkor sincs olyan nagy gond végülis 6 nap nem olyan sok hogy ne bírja ki a kutyus.
2015. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a kocsi csomagtartójába teszem a kutyákat, a ketrecükbe. Eszembe se jutna nélkülük elmenni több napra.


De vannak panziók, oda beadhatod a kutyádat.

2015. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!