Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám rovarirtót nyalt!...

A kutyám rovarirtót nyalt! Mit tegyek? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Poloskairtás volt nálunk és a kutyám nyalta a lábát illetve bekapta a haldokló poloskákat. (Nem sokat) 2 órája habosat hányt kétszer az egyik kevés volt, másik sok.a nyaka nagyon rángatózik, mintha hányni akarna, de most jobban előrehúzza mint máskor. Hánytatni próbáltam langyos sós vízzel, nem tudtam... Orvoshoz csak 3 nap múlva tudnám vinni, félek, hogy késő lesz. Halálosan tud neki ez ártani?

2015. júl. 8. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak nem értem, miért úgy mondod ezt, mintha mindenkinek tudnia kéne, főleg, mikor legjobb tudomásom szerint a legtöbb ilyen cuccra rá is van írva, hogy gyerekektől meg háziállatoktól tartsd távol - valószínűleg nem azért, mert gond nélkül megehetik.
2015. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aukmi, te születetten vagy ilyen értetlen és kötöszködő, vagy ez tanult viselkedés nálad? Nem vall túl magas intelligenciára! Attól, hogy valami nem öli meg, még lehet nagyon káros a szervezetre, tehát érthető, hogy óvatosan kell kezelni és nem szabad megenni.
2015. júl. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!