Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen könnyű kaját adjak a...

Milyen könnyű kaját adjak a kb 5 hónapos pulikutyámnak?

Figyelt kérdés
Kedden azt vettem észre, hogy nem jól van, hányt, nem evett, és szinte csak feküdt, el vittem tegnap az orvoshoz, adott neki infúziót, és injekciót, azóta már jobban lett, és mondta az orvos, hogy majd főzni kell 1 liter vízbe egy leveskockát, és azt adni neki, fecskendővel, ha még nem eszik hogy legyen ereje. De ez nem igazán tetszik neki, hogyha már hozzá érintem a szájához a fecskendőt, elkapja a fejét, ha lefogom nyüszít, ebből nem sokat sikerült adnom neki. Észre vettem rajta, hogy már enne, mert talált egy csontot, és azt el kezdte enni. Az orvos azt mondta, hogyha már eszik, akkor először csak könnyű kaját szabad neki, de nem tudom, mit adjak. Szerintetek mi lenne a legjobb?

#kutya #könnyű #könnyűkaja
2015. júl. 10. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Főtt csirkehúst és rizst összekeverve.
2015. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. júl. 10. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A leveskocka sós, fűszeres. nem kutyának való.
2015. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rizst is szét kell főzni. Semmi fűszer.
2015. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy azért jó a leveskocka, mert nem szárad ki a sótól.. Nem értem, miért mond mindenki mást.. :D
2015. júl. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!