Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Született egy olyan kiskutya...

Született egy olyan kiskutya nálunk, akinek a mellső lábai görbék, kifelé állnak, x alakban. Lehet ezen javítani, vagy szegényt altassuk el, mert csak szenvedne élete során?

Figyelt kérdés
Törzskönyves szülők, tehát nem jöttment kutyák kölyke. Kisebb is, és olyan merev az ízület. Nagyon tanácstalan vagyok, mert tisztelem az életét, de nem akarom hogy fájdalmai legyenek később miatta.
2015. júl. 11. 11:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nos, a dokim pont holnap jön haza, pont az én szukám miatt, aki pontosan 1 nappal fialt előbb, mint a legkorábbi lehetséges kiszámolt időpont. Nem fialt teljesen felügyelet nélkül, mert a helyettes doki készenlétben volt, hisz mértem a hőt és így tudtam hogy az én dokim nem ér haza, aki külföldön nyaral, tehát nem tudott mindent eldobva rohanni hozzám. Viszont azt a dokit nem szeretjük, és ezért nem akartam vele konzultálni a kölyök lába miatt. Még a halott kutyát is megoperálná ha tudná fizetek érte. Azóta már beszéltem vele, azt mondta a sok kölyök miatt volt. A szülés teljesen rendben ment, csak
2015. júl. 11. 16:44
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sok kölyök lett, amit az UH vizsgálatok miatt tudtunk is 58 napra fialt de szerencsére a többi puppi jól van, és szépen indult a tejtermelés is.
2015. júl. 11. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!