Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Motoron lehet biztonságosan...

Motoron lehet biztonságosan szállítani egy kutyát?

Figyelt kérdés

Még pénteken mentünk a Balatonra, és mögöttem jött egy motor vagy 140-150-el, belenéztem a tükörbe, és tökre úgy tűnt,mintha egy kistestű kutya ülne a motor tankján, de azt hittem rosszul látom, elengedtem a motort, az ment is mint az őrült, aztán vagy 80 km múlva egy pihenőnél megálltam, ott volt az a motor is ami megelőzött, és a motoros srác a kutyát pórázon vitte a motorhoz, felültette a tankra, rátett egy "védőszemüveget" és valami kis fekhelye volt a kutyának, ami kényelmesnek tűnt számára, de nem valami biztonságosnak, és így indultak el.

Tehát jól láttam, valóban ott ült a kutya a motoron.

Nem tűnt ijedtnek, sőt mikor a gazdája felült a motorra két lábra ágaskodott,hogy vegye fel.

A szemüvege is speciális volt, én még nem is láttam ilyet.

Egy aranyos,keverék, pincsi méretű kutyáról van szó, kíváncsi lennék,hogy ez mennyire felelőtlen?Élvezheti ezt egy kutya?


2015. júl. 13. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kutya élvezi, de hogy felelőtlenség és baromira közveszélyes, amit csinált, az biztos!
2015. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Közveszélyes? Tehát rád milyen veszélyt jelent ez? leesik a kutya és beléd csapódik?
2015. júl. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Kutya leugrik, követő autó szélvédőjére csapódik és kész is a baleset.
2015. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valahogy rögzítve van, akkor nem gond, de ha nincs, akkor életveszélyes.
2015. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De nem ugrik le...
2015. júl. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hadzsib válasza:
Nyilván nem lesz olyan hülye h leugorjon a motorról, de azért mi motorosok sem vagyunk idióták. Természetesen kis négylábúink biztonságáról a lehető legjobban igyekszünk gondoskodni. A kutyákat általában bekötjük, ha meg valaki egy Csomagtartót alakít át a kutya számára az meg a lehető legbiztonságosabb mivel ezek a dobozok nem szoktak lejönni, ha valaki egy ilyet le tud törni akkor ott már valami nagy baj van. Felelőtlen? Miért szerintem a kutya legalább annyira élvezi mint mi. Értem h fenn áll a veszélye, hogy a kutya is meghalhat de mi is és legtöbbször nem a motoros a felelőtlen (kivéve talán a Mátrakörnyéki Mátramászókat) hanem azok az autósoka kik nincsenek hozzászokva, hogy motorral is közlekednek és simán kikanyarodnak elénk a pl a kereszteződésben. Aki meg négylábú társát is viszi az meg szerintem úgy vezet mint aki utast visz. Mérlegelt kockázattal és jó adag körültekintéssel.
2016. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!