Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kislány beagle-t fogunk...

Kislány beagle-t fogunk vásárolni, mi legyen a neve?

Figyelt kérdés
Mindenképpen mókás nevet szeretnénk, tehát kérlek ne írjatok hasonló neveket mint pl Ariel vagy Ingrid vagy hasonló, mert nem a méltóságteljes nevekre utazunk most :) Két beagle ismerős kutyus neve Tóbiás és Snoopy, hasonló jópofát szeretnénk kislányba. Eddig a Phoebe (Fibi) jött számításba, a Jóbarátok című sorozatból. Mondjatok jó neveket, fontos lenne, sziasztok :)
2008. szept. 4. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes a Phoebe!! Jobbat nem is írhatnék. :-)))
2008. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit: az én életemet (egy shih-tzu bohóc) Lilunak hívják. Hátha tetszik!
2008. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm beagle kutyusát Bejglinek hívják :) szerintem ez vicces :)
2008. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Véleményem szerint a graco(grékó)név jó lenne!

Vagy pedig ismerjétek meg a kutyust és utánna döntsetek mert most írhatnék 100 nevet is de nem biztos hogy illik rá!

Ha nekem lenne ilyen kutyum dilisnek hívnám!szia

2008. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A Lilu annyira nem adja, a Grékó olyan fiús név, a Bejgli viszont besz*rás :D Nagyon tetszik!!!!

De azért írjatok még :)

2008. szept. 4. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismertem egy aranyos beagle-kislányt, Stefi volt a neve. De lehetne Nózi, Szuzi (nem tom mért, de nekem ez haláli! xD). Szerintem a Lődög a leghülyébb kutyanév, de lehet, kissé fiús...
2009. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
És kezdjük ott, hogy a nőnemű kutyát szukának hívják.
2009. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én adtam a Bejgli ötletet.

Csak kíváncsi volnék végül milyen név mellett döntöttél?

Hogy hívják a kutyust?

2009. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pavandava válasza:
Szerintem a Bigyó, Bogyó, Mamusz, Süti, Ropi!!!:)Ezek az én véleményem szerint viccesek!!!:Đ
2011. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!