Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorára fog nőni ez a kutyus?

Mekkorára fog nőni ez a kutyus?

Figyelt kérdés

Menhelyi kutyus, keverék. Még bőven a 4. hónapját tölti a drága. Tudom, hogy nem a legszebb kutyus, de én imádom!!! <3 A kérdésem az lenne, hogy, mekkorára fog nőni? Itt vannak a képek:

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. júl. 20. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó lett volna valami hasznosabb referencia arány, hogy most mekkora. :)


Amúgy nem hiszem, hogy túl nagyra fog nőni, szerintem labrador méretű körül lehet.


Amúgy egyrészt nagyon szép!!!

Másrészt tartsd magad az elveidhez, (hiszen nem véletlenül fogadtad örökbe) és ne a szépségét nézd, és másnak se hagyd, hiszen ő sem azt nézi, felőle félszemű púpos, nyomi is lehetnél!

A tisztelet, a bizalom, és a szeretet a fontos!

Ezért olyan tartósak, és mélyek az állatokkal való kapcsolatok.

2015. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem azért nézem a szépségét, mert nekem kell tettszen, hanem azért, hogy nehogy valaki leszólja, és jól megkapjam, milyen ronda a kutyus. Különben én számomra is gyönyörű! :)
2015. júl. 20. 19:09
 3/17 _Girl_ válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ronda, nagyon édes!! :)
2015. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"nehogy valaki leszólja,"


Mivel most már te vagy a falkavezér, a te feladatod a falka védelme, így az ilyen esetekben ki kell állni mellette!


Ha pl élőben szólnák le, megfelelően hatékony módszer, ha az illetőt, lendületből orrnyergen vágod egy vezérműlánccal!

Ezzel a módszerrel meglepően hatékonyan tudod formálni a közvéleményt! XD

2015. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát jah, de az oktatónak biztos nem fogom veréssel megformálni a véleményét :D : http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7041869-miert..

3. Köszi :)

2015. júl. 20. 19:23
 6/17 anonim ***** válasza:

Az az oktató egy ratyi.

Legyél autodidakta, olvass sokat, és tanítsd magad a kutyád.


Egyébként pedig, lehet, (a sorok között ezt vélem felfedezni) túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a kutyasulis oktatásnak.

Pedig az túlnyomó részt csak jelentéktelen cirkuszi mutatvány.


Én nem ebben látom a jó viszont a kutyával. Jó, most ez neked semmit nem jelent, hogy én hogy látom, mert nem ismersz, de azért egy picit tudok a kutyákról, és egy picit kutyául.


Azt mindenesetre tudom, hogy inkább legyen egy állati szempontból illedelmes, mentálisan kiegyensúlyozott kutyám, akivel a fent említett tisztelet, bizalom, szeretet , tökéletes egyensúlyban van, de egy "ülj" parancsot se ismer,


mint egy 100 parancsot ismerő, mindenféle emberek által kitalált vizsgán jól teljesítő, jutalomfalat zabáló gépem, aki mondjuk nem bír lazítani, vagy nem bízik bennem feltétlenül, vagy csak a kajáért teljesít, vagy munka szeretetből teljesít, de közben nem tisztel, stb...

2015. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nem a legszebb kutyus"

Hát ez mondjuk nézőpont kérdése.

Én kutyaügyben, bevallom, sznob vagyok. Csak tk-s kutyáim voltak, vannak és lesznek.

De ez a kutya sztem nagyon szép! Mi a neve? A 2. kép alapján a Kajla név ugrott be, biztos ezt adtam volna neki. :)

2015. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A kislány neve Baby :) Majd féléves korától Lady lesz a neve. De tök jóó ez a név. :)
2015. júl. 20. 19:49
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem gyönyörű ez a kutya, jaj de irigyellek! :)
2015. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:)
2015. júl. 20. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!