Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikrtol es hogy szoktasam rá...

Mikrtol es hogy szoktasam rá a kutyusomat´h csak a saját táljábol rgyen a foldrol ne?!

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdettől fogva.


De ennél sokkal fontosabb, hogy csak tőled fogadhat el eledelt, és azt is csak akkor eheti meg, ha te megengeded neki. Az életét mentheted meg ezzel.

2010. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
életed menthetek az igaz de hogy tanitsam meg hogy csak a táljábol egyen??csak tolem fogadja el a kaját azt nemakarom mert mivan ha én nemvagyok othol pl kirándulok stb!
2010. márc. 6. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutya ösztönszerűen megeszik mindent amit talál, akár éhes akár nem. Vegyél virslit, vagy valami finomfalatot amit szeret, de amit ketté is tudsz vágni. Tegyél a belsejébe erőspaprikát, borsot bármit ami kellemetlen a kutya számára.(Ne mindig ugyanazt a fajta jutalomfalatot, mert társatani fogja pl. a virslit a kellemetlenséggel.) Szórd szét reggel az udvaron legalább 2 hétig 10-10 darabot /nap, az etetési időt pedig tartsd be, pl.: ha a kutya 8kor kap enni, akkor mindig akkor kapjon a normális kajából. Ha a jutlomfalatkákat már nem eszi meg a földről akkor kérj meg idegen embereket akik a házad előtt mennek el, hogy adjanak a kutyának a csípős finomságból, és akkor a kapu előtt elmenő emberektől se fogadja majd el. Bár lehet erre már nem lesz szükség, ha elsőre se fogadja el. :)
2010. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

sztem felesleges nek iazt megtanítani

ha annyira éhes eszik a tálból is

nem fog éhenhalni

2010. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21:53 : egyáltalán nem felesleges! Vannak olyan abberált r*hadékok, akik előszeretettel mérgezik meg az álatokat. Tavaly a szomszéd néni azért mérgezte meg a kutyám, mert "a megengedettnél hangosabban ugatott" este. Nem gáz hogy a kutyám miatt nem pakolták ki a házát, mert jelzett. ááh :D Meg a kutya a döghúst is megeszi, galambtetemet, macskát, ami szintét a pusztulásához vezet.
2010. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem egyszer az utcán felszedett vhonnan egy csontot nagyon megilyedtem mert errefelé sok mérgezett kaja van kitéve mert sok a kóbor kutya és macska,meg kutyasuliba is ha vki kiszroja véletlen a jutalomfalatot mint egy porszívó alig lhet elrángatni onnan, de ez jó ötlet hogy tanítsam meg mert én már próbáltam többféleképpen de nehéz megtanítani hogy ne faljon fel mindent(beagle,kajamániás)
2010. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!