Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erős kutya? Szánkóztatni?

Erős kutya? Szánkóztatni?

Figyelt kérdés
Ismerősöm kérdezte tőlem, hogy milyen erős, ugyanakkor gyermekszerető kutyák vannak. Én azt mondtam, hogy a labrador, de minden kutya tanítás kérdése. Szánkóztatni szeretné a gyerekével xDDDD Néztem nagyokat, szerintem állatkínzás. Szerintetek megmondjam neki a tutit?

#kutya #labrador #erős #szánkó #gyermekszerető
2015. júl. 23. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért is lenne állatkínzás szánkót húzatni? Persze, télen. Mert most nem igazán aktuális.
2015. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelő hámmal és egészséges, kifejlett kutyával huzatnak szánkót, kiskocsit akkor egyáltalán nem kínzás.
2015. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
A labrador vadászkutya, messze áll tőle a szánhúzás, de ha érdekli és nem szakad meg benne, akkor nincs semmi gond.
2015. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt értem, de a gyereknek állandóan kéne a szánkózás, én inkább a kutyát féltem. Husky-t kellene venniük?
2015. júl. 23. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy állandóan szánkózás? Télen is alig van hó.
2015. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ausztriában élnek, skype-on beszéltünk. Ott a hegyeknél sok a hóhullás és most 3 éves a gyerkőce.
2015. júl. 23. 13:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaa értem XD Ebben az esetben lehet a labi nem fogja bírni a strapát.


De nem kell egyből huskyban gondolkodni, pl. ott van a berni pásztorkutya. Családi kutyának tökéletes és régen tejeskocsi húzásra használták, szóval egy gyereket vígan elbír.

2015. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legjobba kifejezetten szánhúzó fajta. De szinte minden nagytestű kutya tanítással rávehető erre. Csak a szánhúzók még élvezik is.
2015. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az utcában egy fazon rottweilerrel huzatja a gyereket telente, meg se kottyan neki a dolog vidáman csinálja.
2015. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
rottweiler megfagy a hegyekben :D Berni pásztor pedig a hegyekben született és egyszerűbb lefárasztani, mint egy huskyt. :D
2015. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!