Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartható máltai...

Lakásban tartható máltai selemkutya? Nagyon szerténe egyet voiszont a szüleim nem engedik. Hogy vegyem rá őket? IMádom a kötyákat nagyon nagyon.

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék kérni egyet..viszönt az édesapám teljesen ellenezni..

De én akkor is megküzdök érte..mindössze miközben suliban vagyok addig lenne egyedül..5 órára mx..

3 sétával..szeintem ez bőven elég mozgás neki.



2015. júl. 24. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez önkéntes munka, sőt, ha tényleg szereted a kutyákat, akkor nem is munka :)

De ahogy gondolod. A kutyával is lenne mit dolgozni bőven (szőrt takarítani utána mindennap, pisit-kakit feltakarítani naponta nagyon sokszor, amíg nem szobatiszta stb., kakit felszedni kint az utcán sétáltatás közben) Lehet, hogy igaza van a szüleidnek, és nem vagy még érett a kutyatartásra.

2015. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha hétvégén nem vállalod be az önkénteskedést,nos akkor tényleg nem való neked kutya!


Hiszen ott látnád,hogy nem kis meló kutyát tartani!


A kutya 1 éves koráig minden nap többször takarítani kb 6x egy nap biztos.Sétáltatni kell 2 óránként.Játszani vele,fésülni a szőrét.


A napodat meg kell tervezni,nem lehet olyan,hogy ott alszok barátnőmnél és majd jövök.Addig ellesz a kutya,nem nem lesz el.


Igaza van a szüleidnek,jobb is hogy nem engedik meg,mert úgy is csak rájuk maradna.


Itt volt pár kérdező gyerek akik azt mondták ha bevállalják az önkénteskedést a menhelyen,hogy a szüleik lássák ők komolyan gondolják,hogy kutyát szeretnének. Nos te erre se vagy hajlandó.

2015. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
13 évesen nem fogok dolgozni csak otthon. xd
2015. júl. 26. 18:35
 14/14 anonim válasza:

Ha nem dolgozol hogy akarsz kutyát ?

Bocs, ez már majdnem két éve, nem tudom mi a helyzet most, de hogy akarod eltartani akkor a TE kutyádat ? Te akarod,nem a szüleid, ergo neked kell fizetni ételt, oltásokat, netán más orvosi vizsgálatokat. 15 leszel/vagy, elég idős, hogy elmenj legalább nyáron alkalmi munkára, abból vegyél kutyát, és ha anyudék látják, hogy felelősséggel vagy érte, segítenek is majd, de egy kutya nagy felelősség, hiába barátságos a máltai, ha nem figyelsz rá, nem foglalkozol vele elkanászodik, akár egy gyerek, ő nem a legjobb barátod lesz, hanem a gyereked !

Remélem senkit sem bántottam meg ezzel a hozzáállásommal, ez a saját véleményen.

2017. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!