Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok olyan oldalt,...

Ajánlanátok olyan oldalt, ahol többet megtudhatnék a Wonder at Real Pearl nevű kanról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Kutyáink menüpont alatt.


Miért érdekel a kutyus?

2010. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem Brains'n Beauty Future Glory In Blue érdekelne, ennek a kutyának az anyja. Sehol semmi róla, pedig rengeteg tk-ben fellelhető a neve. Köztük az én kutyám nagyanyja is ő, ezért is érdekel.
2010. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem regisztráltok az anadune adatbázisba?
2010. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van Puszi. Igen, anadunera érdemes regisztrálni ha borderes vagy, ott szinte mindent megtalálsz.

www.anadune.com

2010. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

De: közel 9 évesen még elletik? Ugyanis ha jól látom, az utolsó almánál már 8 éves volt. :O Hátö... izé... na... érdekes.

2010. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi:) amúgy a kiskutyám apja. tudom, fura, hogy így érdekődök utána, csak a tenyésztőnél, ahol a kutyóm van, az anyát tudtam megnézni.
2010. márc. 7. 10:28
 8/9 A kérdező kommentje:
ööö... lehet, hogy hülyének néztek, de nem igazán értem, hogy az anadune hogy működik... XD
2010. márc. 7. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Leírni nehéz lenne, ha adsz mail címet, akkor megbeszélhetünk egy skype beszélgetést.
2010. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!