Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keressek új tápot?

Keressek új tápot?

Figyelt kérdés
Hamarosan elfogy a 15 kg Josera Kids, amivel a kutyát etettem eddig. Az utóbbi hetekben már nem nagyon eszi meg önmagában, kell rá valami szaftot, vagy kis konzervet tennem. Érdemes még egy új zsákkal venni, vagy keressek más fajtát? Ha az utóbbi, mit ajánlotok kb. ilyen árban és minőségben?

2015. júl. 27. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem válts tápot

én próbáltam a Josera Fitnesst és a Panzi Fit Active Hypoallergén tápot

mindkettővel elégedett voltam-a kutya is (pedig válogatós)

2015. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja megenni a szokásos módon, az azt jelenti, nem éhes. Ennek okai lehetnek a kevesebb mozgás, több kaja, mint amire szüksége van.
2015. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a kutyának jó a táp (értsd: jó kondiban van tőle, egészséges a kutya), akkor nem váltanák azért, mert ő unja.

Finnyázik, te meg partner vagy ebben.

Minden alkalommal másik tápot veszel?

2015. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kaját kimérem az adagolás szerint, és pont hogy többet mozog, hiszen miután pár hete már megvan az összes oltása, azóta sokat sétálunk. Ez az első zsák táp, aminek lassan a végére érünk, a tenyésztőnél is ezt kapta, tehát nincs összehasonlítási alapom, meg neki sincs, mert sose evett mást. Szerintem jól fejlődik, azzal nem lenne gond, de a kakija a reggeli elsőt kivéve túl lágy. Nem hasmenéses, de kenődik, fűről csak a fűcsomóval együtt tudom felszedni.
2015. júl. 27. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Válogatni kezdett.

Ez egy dolog.



De akkor nézzük mi van benne:


baromfihúsliszt (5% kacsahús), rizs, kukoricaliszt, teljes kiőrlésű kukorica, répapép, baromfizsír, ásványi anyagok, élesztő, cikória, új-zélandi zöldkagyló


Nem csodálom, hogy ez a szemét már nem kell neki.

A Josera kb. ugyanaz a szint, mint a Brit prémium csak sokkal drágább. Tele van emészthetetlen és fölösleges gabonával - ezért is lágy a kaki-, a "hús" meg húsliszt, ha kutya lennék nekem se kéne...


Én nem fogok már tápot adni a kutyámnak mert ami megfizethető az kb. szemét aminek meg normális az összetétele a olyan áron van, hogy abból már simán veszel színhúst is.


Ez nem ellened szól, csak mondom.

2015. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont azért kenődik, mert a tápra teszel szaftot, meg konzervet.
2015. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy azért kenődik. Azért kenődik, mert a tápok 90%-a kutya emésztése szempontjából szeméttel van teletömve.
2015. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!