Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összevissza piszkít a kiskutyám?!

Manyuka kérdése:

Összevissza piszkít a kiskutyám?!

Figyelt kérdés
Kaptam egy puli-németjuhász keverék kiskutyát ami 8hetes..Egy udvaron van Estére bezárva egy elkerített helyen de nappal a fűves udvaron és az amellett lévő lépcsőn tartózkodik és mindíg oda piszkít ahol van..hogyan tudnám erről leszokatni?..vagy meg tul kicsi ahhoz hogy leszokjon?Csináltam alomtálcát neki homokkal de ha dolgát kell végezni oda nem hajlandó csak ha kiviszem onnan akkor😩
2015. júl. 29. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Ez még normális, mi anno kutyapelust vettünk neki, olyan 10-12 hetes koráig. Aztán szépen lassan megtanulja hova kell neki a dolgát végezni.
2015. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen 😊
2015. júl. 30. 06:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha egy csecsemőtől várnád el, hogy szobatiszta legyen. 8 hetesen ugyanis ő még csecsemő. Foglalkozz sokat vele, ha jó helyre piszkít, akkor nagyon-nagyon dicsérd meg, így majd megszokja, hogy hol szabad csinálnia. Alomba pedig kutya nem piszkít, ezt a macskák szokták csinálni.
2015. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem koszonom :) a hasznosra akartam menni bocsánat csak telefonról vagyok és félrenyomtam
2015. júl. 31. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!