Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera tápokat miért istenítik...

Josera tápokat miért istenítik ennyire? Van a Josera-n belül több termékcsaládja is, melyikre esküsznek? És miért? Ez milyen kategóriás tápnak számít?

Figyelt kérdés

Aláírom árban tényleg egész jó helyet képviselnek, de számomra furcsa, hogy amikor az összetevőket olvasom, akkor nincs odaírva %-osan. Persze nem mindegyik tápnál van odaírva, de legalább az első két alkotóelemnél oda szokták más tápoknál írni.

Sok Josera táp rizzsel kezdődik, meg burgonyapehellyel, gabonával - ez normális? Elhiszem, hogy szép a széklete a kutyának, hogyha tele van gabonával, rizzsel meg burgonyával a kaja. Vagy csak én látom így a dolgokat?

A legtöbb táp kérdésnél mindig feljönnek a Josera tápok, de ennyi. Semmi plusz infó, hogy mégis melyik termékcsaládra gondolnak. Ez miért van?



2015. aug. 2. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Legjobb ár-érték arányú táp. Akkor szokták javasolni ha vki pedigree helyett keres vmit, de nincs pénze felső kategoriásra. Ez egy közép minőségű táp.
2015. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem az egyik kutty a balance-t eszi mert túlsúlyos volt de imádott enni ezért nem adhattam neki túl keveset, ebből meg pont jó az adag, és szépen lefogyott a kívánt súlyra. a másik a festivalt eszi, mert ő meg válogatós volt, inkább éhezett de nem ette meg egyik tápot sem, ez meg kifejezetten ilyen kutyáknak van és jól eszi, jó kondiban van, szép a szőre. előtte acana, dog chow, belcando, versele laga tápokat próbáltunk, de ez jobb.
2015. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!