Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire nincs rá kereslet?

Ennyire nincs rá kereslet?

Figyelt kérdés

Jónapot mindenkinek. előre kérem hogy a gyermekek és a viccelni idejáró felnöttek lépjenek ki ha nem tudnak értékelhető választ adni


rendelkezem 2 kanári-szigeteki kutyával. külömböző tenyésztötől vettük őket a párommal. lehoztunk tőlük egy almot. mindegyik kiskölyök törzskönyveztetve lett. Ám de, 8 kölyökből 6 kan lett és 2 szuka. a kanokat 1 héten belül megvásárolták. de a szukák nem érdekelték egy vevőnket se. egy fiatal fiú meglátogatott minket az otthonunkban párommal egyeztetett hogy megnézi a piciket. amikor megtudta hogy az utolsó 2 kislány akkor abban a pillanatban elnézést kért hogy rabolta az időnket de neki nincs szüksége szuka kutyára mert a neki kell, "a kan sokkal robosztusabb és szebb látvány"... a kölyköket 75 ezer forintért árultuk tehát áron alul és törzskönyves egészséges igényes kutyusok. nem értem az embereket. önök mit gondolnak erről?



2015. aug. 2. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem max azért szimpatikusabb a kan mert nála nincs meg az esélye hogy elszökik és vemhesen jön haza.
2015. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 macdln ***** válasza:
50%

Én ugyan még nem vagyok felnőtt, de szerintem egy kan és egy szuka kutya ugyanannyit ér. Nem értem ezt a "hátrányos megkülönböztetést". Mint régen az embereknél. Én ugyanúgy szeretem a lány és a fiú kutyákat is. Jelenleg van egy idősebb fiú kutyám, hamarosan veszünk tenyésztőtől egy lány kutyust, aki pedig később ivartalanítva lesz.

Igaz a mostani kutyám fiú, de személy szerint szinte jobban kedvelem a lány kutyusokat. :)

Próbáld meg minél több helyen megosztani a kutyusokat, szerintem, aki szereti a fajtát meg fogja venni.

Ha én találnék a kedvenc fajtámból egy szép kutyust, biztos, hogy megvenném.

Kívánok szerető gazdit a kiskutyáknak!

2015. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Én mikor az első kutyánkat vettük, mivel kemény kutyának számít fajtáját tekintve, emiatt szukát választottunk. Sőt első kutyás gazdinak eleve szukát ajánlott venni, mert nagyobb eséllyel könnyebben kezelhetőek. Pl ha én most egy rottweilert vehetnék magamnak, abból biztos, hogy csak szukát választanék, mert kemény kutya és a szukák simulékonyabbak általában. Csak sokan ezt nem veszik figyelembe!
2015. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki tenyészt, tudja, hogy a kanok sokkal hamarabb elkelnek, mint a szukák. A másik dolog pedig az, hogy ha az alomban kanok vannak, akkor szinte csak szukákat keresnek. És ugyanez fordítva is igaz.

Végül is előbb-utóbb meglesz a szukáknak is a gazda. Bár 4-5 hónapos kölyköt már nem nagyon visznek. Az áron alul ajánlás talán segít valamit.

2015. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden kiskutyának egyszer eljön az álomgazdija, csak ki kell várni. hirdetni kell őket, pakolni fel róluk a képeket, és várni. Ez mindig benne van a pakliban, a tenyésztésben ezzel is számolni kell. mellesleg én is szuka párti vagyok:)
2015. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amelyik fahtát meg én tenyésztem, ott meg a kanok nem kellenek és mindenki szukát akar...
2015. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert akinek ilyen kutya kell, az villogni akar vele. Egy kan meg tényleg robosztusabb.
2015. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Talán érdeklődni kellett volna előtte, hogy mennyire van igény ilyen típusú kutyára.


Személy szerint nem szeretnék minden sarkon ilyen fajtával találkozni, ugyanis ez a fajta sem arról híres, hogy melegszívű, humánus családok ideális kutyája lehetne.


A mai világban pedig igenis az a fajta igény teljesedik ki, hogy erős és félelemkeltő kutya kell, vagy öleb aki éppen belefér a válltáskába.


Természetesen ez nem minősít Téged mint tenyésztőt, magadra ne vedd, de mivel véleményt kérdeztél én is elmondtam a magamét.

2015. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Így jár az, aki tapasztalat és bármiféle tájokozottság nélkül szaporít. Taps.
2015. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó, te melyik csatornát nézed? A cseh 2-őt????
2015. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!