Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom leszoktatni a...

Hogyan tudom leszoktatni a kutyám a harapásról?

Figyelt kérdés

Kaptam egy kis kölyökkutyát, teljesen meglepett, nem is tudtam az egészről.

Imádom, szeretem, csak a halálba idegesít azzal, hogy nem tudom simogatni, mert bármikor nyúlok felé, rögtön elkezd harapdálni játékból. Vettem neki millió játékot, mert most ugye jön a foga, és szeret mindent rágcsálni, ami nem baj, csak velem ne tegye ezt, mert nem tudom sehogy sem megszeretgetni. :( Hogyan tudnám erről leszoktatni, hogy legalább csak engem ne harapdáljon?

Köszönöm a segítséget!



2014. máj. 18. 20:53
 1/6 anonim válasza:
0%
Erről nem fogod tudni leszoktatni. Majd kinövi magától
2014. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem, le lehet szoktatni a harapásról is, és le is kell, mivel pont, hogy nem fogja kinőni, és azt hiszi ez csak játék felnőtt korában is, holott neked sérülést is okozhat.

Ha elkezd harapdálni egyszerűen csak hagyd ott őt, egyedül. Meg fogja tanulni, hogyha továbbra is harap, akkor elveszíti a játszótársát, ami számára elég nagy büntetés. :) Le fog róla szokni majd meglátod, csak próbáld ki!

2014. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Schrancdorka ***** válasza:
milyen fajta kezdjük ott?
2014. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
10 hetes yorkie. :)
2014. máj. 19. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én yorkim is ezt csinálta.Én mindig jajongtam olyankor akkor abbahagyta és csak nézett ,vagy finomabban harapdált.Mostanra már nem harapdál sosem ,ha játszunk akkor is csak tátog .Most 4 honapos.
2014. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!