Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez 'normális' érzés a kutyámma...

Ez 'normális' érzés a kutyámmal szemben? Te is így vagy?

Figyelt kérdés
Újév óta van velem, tehát csak kicsit több, mint egy hónapja, de imádom. Azt szeretném, ha folyton velem lenne, ha elvihetném az egyetemre, bevásárolni, kocsmába, mindenhova:D Mióta velem van, azt érzem, van egy társam, akiben megbízhatok, és aki szintén megbízik bennem, korábban nagyon egyedül éreztem magam, olyan igazán mély baráti kapcsolataim nincsenek, talán ezt pótolja a kutyám? Te hogy érzel a kutyusoddal?
2012. febr. 9. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden igazi kutyás így érez a társa iránt. Nem vagy egyedül! :)
2012. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akik igazán szeretik a kutyáikat, azok így éreznek! Én is így vagyok vele! :)
2012. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Örülök:) Csak mert voltak szüleimnél kutyáink, őket is szerettem, de közel sem ennyire. Ő az első 'saját' kutyám, nem is gondoltam volna, hogy ilyen érzéseket tud kelteni egy állat az emberben.
2012. febr. 9. 18:29
 4/11 anonim ***** válasza:
A kutyádban soha nem fogsz csalódni.
2012. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy tábla felirat:


"MINÉL TÖBB EMBERT ISMEREK MEG, ANNÁL JOBBAN SZERETEM A KUTYÁMAT"

2012. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem 2 és fél hete van meg életem első kutyája, már nagyon sok állatom volt de egyik iránt sem éreztem így. Már alig várom minden nap h hazaérjek hozzá suliból, és annyira jó érzés ahogy örül nekem , mindig körbeugrál :)
2012. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nyugodj meg, ezzel minden normális KUTYÁS így van...:)))

Mikor az előző kutyusomat el kellett altatni, nagyon hiányzott A KUTYA az életemből...a kutyasétáltató ismerősökkel mentem egyedül sétálni, annyira hiányzott a napi megszokott séta is :(

3 hét múlva már hoztam is haza a menhelyről az utánpótlást. Őt is viszem magammal mindenhova, ahova csak lehet, ahogy az előzőt is :) Ha nincs velem, akkor nem érzem magam teljesnek és magabiztosnak...mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy nagyon jól nevelt, nem hoz szégyent a fejemre :D Kérdezik is sokan, hogy-hogy ilyen okos??? Egyszerű: vittem magammal mindenhova az első perctől kezdve :)))

2012. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így érzek de már lassan 4 éve és nem csökken a szeretetem hanem csak nő :)
2012. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

na ezaz!!

sajnálom de őszintén azokat az embereket akinek az életéből kimarad ez az érzés,és csak a kertben tarják a kutyát napi 2 kontakttal-etetés-

egyszerűen ilyen érzés nincs mégegy hasonló nagyon sokat adnak a kutyák az embernek sokkal színesebb,kifinomultabb lesz az érzelmi skálád egy kutyától.sok ember meg nem tudja miből marad ki,és mit veszít...

2012. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog,én is így érzek a kutyáim iránt! Sajnos nem élek olyan helyen,ahol folyton magammal vihetném bárhová,de ha tehetném,mindig vinném őket! Igazából minden kutyatulajdonosnak így kellene hozzáállni az állataikhoz,nemcsak rabszolgaként tartani őket,és máris szebb lenne a világ!
2012. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!