Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell egy fajtára valakit...

Miért kell egy fajtára valakit rábeszélni vagy lebeszélni?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy ha valaki egy adott fajta tulajdonságai iránt érdeklődik, miért kell olyanokat írni/mondani, hogy én a helyedben olyat nem vennék, meg idegbeteg, meg a másik jobb, meg ajánlok neked egy jobb fajtát... komolyan gondolják, hogy az egyik fajta jobb, mint a másik? Mert szerintem nem. Minden fajta más természetű, életritmusú gazdihoz illik, de hogy egy border jobb, mint egy bulldog, vagy egy spániel rosszabb, mint egy németjuhász, ez szerintem hülyeség. Mindenki olvasson utána az adott fajta tulajdonságainak, és az alapján válasszon, de ne aszerint, egy egyesek melyik kutyát tartják jobbnak, vagy intelligensebbnek a másiknál... mit gondoltok erről?
2010. márc. 8. 11:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hát igen .. a szomszéd kutyája marha nagy tapasztalat :D

mellesleg 2 labim van,akikből az egyik hiperaktív ... csak a tolja magát, hogy "vakarjál, simogass..." és máris ledöntött bárkit a lábáról ...

2010. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!