Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon fontos! Csonterősítő...

Nagyon fontos! Csonterősítő adása ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A kiskutyám füle nem áll fel szépen, elég gyenge neki. Egyébként szép kölyök, a tenyésztő azt javasolta, hogy próbáljunk meg segíteni a fogzás miatt kajla füleken. Nekem tetszik így is, mivel az én kutyám, de tény és való, szeretnék kiállításra járni vele, valamint ha sikeres lesz, tenyésztőjével szóba hoztuk a fedezőkan jövőjét is (ami nyilván sok mindentől függ, de beszéltünk róla). Viszont azok a fülek minden esben kizáróak. A porc erősödése érdekében kalcium-foszfor adagolását említette, ettől én kicsit félek. Tudom, hogy a minőségi tápja tartalmaz kellő adagot mindenből, a túladagolás pedig veszélyes. Merjem adni, vagy ne? Fontos a küllem, de az egészség minden előtt. És sportolási céljaim is vannak vele. Esetleg ha kevesebbet adok a napi ajánlott adagnál, vagy csak kétnaponta kap, az ér valamit, vagy épp a hatását csökkentem vele? Az biztos, ha kap is, kúraszerűen, max. egy hónapig. Melyik tablettát ajánljátok?

2015. aug. 8. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mivel eteted?
2015. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, erre a kérdésre még nem válaszoltam. Brit Care Junior Large Breedet kap.

Erről mit gondoltok, barátságosabb lehet, mint a sima Ca-P tabletta? Vagy pont még óvatosabban kell kezelni?

[link]

Dokival holnap tudok beszélni.

2015. aug. 10. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!